şükela:  tümü | bugün
 • kurumuş ve tekrar canlandırılması mümkün olmayan ağaçlar kullanılarak yapılan heykellerdir. gece vardiyası mı başladı troller? melih başkanınıza şu tanesi 26.500 tl olan ağaçları da bir sorun eliniz değmişken.
 • adam milyonlar verilen ağaçların değil kurumuş ağaçların hesabını soruyor. çünkü karaktersiz bir troll olmak bunu gerektirir.

  (bkz: şerefsiz)
 • dinozor koymadığı için ben de kırgınım mansur başkana.

  edit: ankara büyükşehir belediyesi şirketi anfa tarafından 2015 yılında 1,7 milyar tl’ye ihale edilen “parklar, refüjler, yan bantların yeşil alanları, piknik alanları, rekreasyon alanları, mezarlıklar, havuzlar ve göletler ile belediye’ye ait tesislerin bitkisel, inşaat, tesisat, elektrik, bakım ve onarım hizmet alımı” işine yönelik olarak teftiş kurulu soruşturması sonucunda belediyenin 576 milyon tl’lik zarara uğratıldığı gerekçesi ile hakkinda ankara cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulan eski başkana ait tweet.
 • biyolojik olarak ömrünü tamamlamış ağaçlar, kesilip atılmaktan ziyade sanat eserlerine dönüştürülmüştür. bu da i. melih'in yardakçılarının hoşuna gitmemiş ki bilip bilmeden bok atıyorlar.
 • mekanlar bile aynı değil. odtü ormanını biçip yol yaparken neredeydin arjantin tangosu. atatürk orman çiftliğindeki güzelim ağaçlar kesilirken, ankara parsel parsel fetoşa peşkeş çekilirken de böyle ağız dolusu eleştirdin mi? hadi git ex-başganınla ağlaş.
 • (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
  (bkz: i. melih gökçek)

  sayın sildiğimin trolü sana bir başka tipini sildiğimin birisiyle cevap vermek istiyorum p*şt
 • ağaçlı fotoğraflar eylül 2014 yılından kalma (link). aha bu da gökçek'in gözü gibi baktığı temmuz 2018 yılı itibarıyla kurumuş ağaçları (fotoğraflı). sende biraz namus varsa troll bu girdileri silip mansur yavaş'tan af dilersin.

  bu da videosu. haberde diyor ki; ömrünü tamamlayan ağaçlar kesildi, yerine o ahşap figürler yapıldı. zaten 3 veya 4 tane ağaç var bu durumda olan. aynı yol üstündeki diğer ağaçları görebilirsiniz.

  ek: bak burada da yüksek çözünürlüklü video var hem de röportajlı (video). parayı yandaşa akıtmaya, betona ve asfalta gömmeye devam ak troller.
 • biyolojik hayatını tamamlamış yani insan dilinden konuşacak olursak beyin ölümü gerçekleşmiş. ne yazık ki aktroller gibi. mansur yavaş size ağır gelir gençler bu toplara girmeyin. adam alfa elinden alamayız bak.
 • ankara ikliminde yaşaması imkansız olan ağaçlar yurtdışından ithal edildi. (gökçek döneminde)

  yaşayamayınca da sökülüp çöpe atmak yerine heykel yapılıp yola konuldu. (mansur yavaş döneminde)

  olay bundan ibaret.
 • biyolojik hayatını sonlandırıp kurumuş ağaçların değerlendirilmesidir.

  melih gökçek'in bizzat paylaştığı her şey gibi bu da bilinçli olarak saldıracak bir şey bulamadığından yaptığı bir paylaşımdır.

  hakkında açılan soruşturmadan sonra da klasik olarak 15 temmuz içerikli paylaşımlara başlamıştı soruşturma hakkında tek kelime etmeden :)