• bugün mansur yavaş ve recep tayyip erdoğan beştepe de biraraya gelecekmiş. bakalım neler konuşulacak ve neler duyacağız.
    sayın erdoğan ı biraz olsun tanıyorsam mansur yavaş gibi chp çizgisinden uzak birini ne yapar ne eder akp ye katar. abb nin akp ye geçmesi de dengeleri ayasofya dan doğalgaz dan falan çok daha fazla değiştirecektir. bu zamanda mansur yavaş ın erdoğanla görüşmesinin de başka bi açıklaması olamaz diye düşünüyorum.

https://t24.com.tr/…epe-de-bir-araya-gelecek,900377

edit: mansur yavaş haram yemem çaldı dedirtmem dedi diye akp ye geçmeyeceğini iddia edenler var.e madem bir zamanlar zengin çaldığı için zengindir diyenler bugün zenginliğinin mi farkında değil yoksa çalmayı iyi bir şey zannedip marifet mi sanıyorlar. e o zaman lafa bakarak kişilere güvenmenin ölçütü nedir size göre
    https://youtu.be/pzyme4vuibk
  • genel başkan olarak geçebilir. onun dışında böyle bir şeye ihtimal vermiyorum.
  • akp'ye geçme ihtimali bence yok ama görüşmenin olması çok hayırlı görünmedi bana.
  • ak parti'nin çöküş sürecindeki ucuzlukları bitmez.

iktidar kayıyor elinizden, zevkle, hazla, kahkaha ile izliyoruz. sizi gidi sefiller sizi, sizi gidi zavallılar sizi.

büyük başlar kurtulur, küçük başlar yargılanacak.
  • bu da olursa ülkeyi kapatıp gidelim zaten.. umut kalmamış demektir.
  • akp’liler herkesi kendileri gibi iki avantaya şerefini namusunu satar sanıyor. yok meral hanım gelsin, mansur bey gelsin. millet kaçıyor sizden ne gelmesi. bıktı insanlar yaka silktiler.
  • hakkında şöyle bir yorumda bulunduğumuz ihtimal (bkz: #112365664)

--- spoiler ---

mansur yavaş kemal kılıçdaroğlu’nun kendisini (ve hatta imamoğlu’nu) katiyen cb adayı yapmayacağını gördüyse ve erdoğan kendisine kendisinden sonraki ak parti başkanlığını ve doğal olarak ittifakın cb adaylığını teklif ederse... bu görüşmeden ne çıkacağını kim tahmin edebilir ki?

not: mansur yavaş hangi ittifakın cb adayı olursa olsun yüksek ihtimalle cb seçilir.

--- spoiler ---
  • eğer ak partiye geçerse zaten ortada mansur yavaş diye biri kalmamış demektir.
    insanlar mansur yavaş olduğu için o kadar oyu kendisine verdi.
282 entry daha
hesabın var mı? giriş yap