• hıç de az olmayan ihtimaldir. güvenilir kaynaklardan alınan bilgiler ışığında çankaya ilcesinde bir sandıktan 300 akp oyu çıkmış.300 seçmen 300 oy.
  • bu ihtimalin olabilecegine dair tek umudum, somut deliller ya da hukuka olan guvenim degil, bizzat melih gokcek in kendisidir. soyle ki, eger birazcik bile endise tereddut ya da kaybetme korkusu tasımıyor olsa, kazandıgından emin olsa, su an kendisini her haber kanalında twitterda gorup dinliyor olurduk. belediye de muhtemelen gunduz vakti havai fisek atıyor olurdu (evet yaptı bunu). umudum az ama hadi be angaram su keci inadınla diren be.

guncelleme: an itibariyle melih ankara belediye binası önünde havai fisek atmaktadır, yerel saat 16:44
  • (bkz: yedirmezler)
  • adamın birisi zamanında demiş ki, iyiye iyi, orospu çocuğuna orospu çocuğu olacaksın. olmazsan haklı olduğunun su götürmediği yerlerde bile seni domaltır, dün olduğu gibi götünden kan alırlar.

mevzu tamamen bundan ibaret. eğer senin karşında tüm hukuk kanunlarını yıkan, etik ahlak gözetmeksizin elinden geleni ardına koymakta beis görmeyen, zorba bir rakip varsa ve sen bu adama karşı hala, işlemesi onların elinde olan kurallara göre karşı koymaya çabalıyorsan, yok olmaya mahkumsun. senin de amına koyayım ben o zaman. göte göt diyeceksin ve hakkını arayacaksın. onlar zafere giden yolda her eylemi mübah görürken, senin ellerin armut toplayamaz. çıkın dediniz de biz mi çıkmadık amına koduğumun yerinde?

ardın düşüp, güya temsilcisi olduğunuz atatürk zamanında ne yapmış koca zihniyeti kökünden kazırken, dönün bi bakın artık. tüm olanlara 12 senedir göz yummamış olsaydınız, tüm bunlara şu an kimse katlanmak zorunda kalmayacaktı. madem başında el atamadınız, bari şimdi yapın.
  • bir ihtimal varsa ellerini çabuk tutmaları gerekir zira itiraz süresi yarın saat 15.00'a kadar.

yanılıyorsam düzeltin zira benim bilgim bu yönde.
  • http://tinypic.com/…php?pic=ehdfm0&s=8#.uzljy1ca1um

http://secim2014.hurriyet.com.tr/il/ankara-6-2 deki değerlere göre kalan %5, açılan %95'deki dağılıma göre dağııtıldığında mansur 406 oy ile kazanıyor.

çünkü açılmayan sandıkların çoğu çankaya ve yenimahalle:

ilçe açılmayan sandık
    akyurt 0
    altındağ 0
    ayaş 0
    bala 0
    beypazarı 0
    çamlıdere 0
    çankaya 268
    çubuk 0
    elmadağ 0
    etimesgut 49
    evren 0
    gölbaşı 11
    güdül 0
    haymana 5
    kalecik 0
    kazan 0
    keçiören 31
    kızılcahamam 34
    mamak 0
    nallıhan 0
    polatlı 0
    pursaklar 0
    sincan 4
    şereflikoçhisar 0
    yenimahalle 71

edit: bir de bu hesaba mhp seçmeninin büyükşehir'de de mhp'ye verdiği hesap edilmiştir. mhp seçmenin çoğu da büyükşehir'de mansur yavaş'a vermiştir.
  • chp genel merkezi tiklim tiklim. calisma son surat decam ediyor
  • (bkz: direnankara)
  • bir istanbullu olarak alın şu ankara'yı dediğimdir. burada elimiz kolumuz bağlı. ama siz ankaralılar bu şerefsiz, hırsız akp'lilere dersini verin artık. benim (ileride var olacak) çocuklarım yasaklarla ve hırsızlıklarla dolu pis bir ülkede yaşamayı hak etmiyor.
hesabın var mı? giriş yap