• sonunda mansur yavaş'ın hatasını bulmaları beni de mutlu etti. bu kadar kusursuz ve mükemmel bir insan olamaz diyordum ki artık içim rahat.

ne derlerse desinler senciyiz mansur başkan.
  • şükür bugün de başkası yerine utandık.

işte bu durumlar bile liyakatın ne kadar önemli olduğunu insanların gözüne sokmaya yeterli.
  • mansur yavaş'ın adı dolaylı olarak dahi geçmeyen, iması dahi yapılmayan ifşadır. kimseyi de suçlamamıştır.
    hatta defalarca bunu biz hazırladık lafını kullanmıştır.

benim gördüğüm sadece baskı hatası ile makara yapmış adam.

edith piaf : düzgün muhalefet yapılsın şu ülkede be.
    şu haberi yapanın iqsu ile papaz eriğini imam erigine çeviren projeye destek veren kişinin iqsu yemin ediyorum aynı.

edith piaf 2: half engineer half human uyardı. imam eriği projesine destek verilmemiş.
    eksik bilgilerimi tamamladığı için kendisine teşekkür ediyorum ama anlam bütünlüğünü bozmamak için değişiklik de yapmıyorum.
  • mansur beyden hiç beklemezdim. nasıl böyle bir şeye kayıtsız kalır. derhal görevden alınmalı, kayyum atanmalı ve soruşturma açılmalı.

(bkz: derdinizi zikiyim butonu).
  • arkadaşlar kusura bakmayın ama bu gerçekse yer yerinden oynar. ben ömrümde bu kadar aleni yapılan başka bir yolsuzluk görmedim. resmen rezillik bu.
  • gerçekten ben böyle rezalet görmedim!!! yuh olsun sana mansur başkan. yuh!
  • adam ağzını açtığı anda ne kadar dolu konuşabileceğini hissettirdi. o yüzden çok şaşırmadım.

mansur yavaş içinden “ne diyor lan bu?” diye geçirmiştir. veya “kimlerle uğraşıyoruz ulan..” da demiş olabilir.
  • derdini sikeyim dedirten durum off bitmediniz ya...
  • bu hatanın telafisi olmaz arkadaşlar, suçunun cezasını kesinlikle çekmeli. paraya çevrilmeden hapis cezası almalı.
  • melih gökçek mi atanmalı? aga torbacının adresini atsana özelden.
219 entry daha
hesabın var mı? giriş yap