• belediye ciddi bir kurumdur. ve o kurumdaki herkes, jilet gibi olmalıdır. sakallı adam görmek isteyen cemaatlere girsin.

tanım: doğru karardır.
  • doğru kararın ötesinde pratiktir. işid sakalıyla gezecek diye duman zehirlenmesinden ölen itfaiye personeli rezilliktir. oksijen maskesi takması gereken bir meslek alanında çalışan adam sakal, geniş bıyık vb. bırakmamalıdır.
  • başka link yok muydu aq

t: okuyunca mansur yavaş'ın sakal bırakanlardan sabun yaptığını sandığım haber.
  • var olan yönetmeliği uygulamaya koyduğu haberidir. umarım uygulanır ve iş yeri ciddiyetine kavuşurlar.
  • ben de memurum 3 gün kesmiyim hesap soruluyor belediye memuru için neden faşizm oluyor. başlığın muhattabi cumhurbaşkanı olmalı çünkü kılık kıyafet yönetmeliğini değiştirmek sanırım onun yetkisindedir.
  • yapılan en doğru kararlardan. tamam özgürlük felan filanda bizim insanımız abartıyor her şeyi. işe giderken sende bi zahmet traş oluver aq.
  • saçma olmuş bence.

gereksiz yani.

mansur abimizi ne kadar severim herkes bilir ama bu çok gereksiz bi yasak olmuş.
    kravat zorunluluğu falan artık bunlar eski kafa devlet dairelerinde var.

biz seni eski kafasın diye seçmedik ki abi?

neyse. saçma olmuş özetle.

edit: haberi okumadan yorum yapanları eleştiren bendeniz, eleştirdiğim şeyi kendim yapmışım. hem de mansur başkana :/ meğer adamcağız itfaiyeciler için sakal yasağı getirmiş. maskeyi sakal üstü takıyorlarmış. ama kravat konusunda eleştirim halen geçerli. kravat mı kaldı be başkan?
  • olması gerekendir
  • olması gereken bu zaten? ayrıca çoğu memura sakal yasak ve gömlek, kravat giyiyor. istemeyen belediyede çalışmaz olur biter. adamı eleştirmek için yapmadığınız şey yok. aynısını "a partisi" yapsa önünde secde edecek insanlar biliyorum.

edit: chp'li falan değilim, takım gibi parti tutmuyorum maalesef :)
  • heheheh bu arada haber çok komik. nasıl da mağdurum da mağdurum diyorlar.
546 entry daha
hesabın var mı? giriş yap