şükela:  tümü | bugün
  • tanım : nedense imamoğlunu bu konuda ( covid-19 vefatları ) yalnız bıraktığı ve bir halk adamının halka gerçekleri açıklamak yerine susmayı tercih ettiği bir durumdur.

not : mansur yavaşı destekleyenlerden biriyim. bu hareketi şaşırttı. sadece merak konusudur.
  • niye açıklasın? mansur yavaş sağlık bakanı mı?
  • aslında benim de merak ettiğim konudur. muhalif partilerin belediye başkanları her gün açıklasalar daha fazla ses getirir diye düşünüyorum.
  • tüm chpli belediye başkanları açıklamalı. imamoğlu açıkladığından beri bakanlığın verdiği sayılar hızlıca arttı nedense.
  • millet istanbul ile tam olarak durumu idrak edemiyor.

ibb 211 açıklıyor bakan 161 açıklıyor arada 50 fark var çok önemli değil denip üstü kapanıyor.

biri tek bir ili açıklıyor, diğeri tüm türkiyeyi bunu idrak etmek de zorlanıyoruz.

istanbul- ankara -izmir açıklasa direk 500ü gececek zaten.
    o zaman bir kamuoyu tepkisi oluşur da gerçekler daha az saklanır belki.
  • adam görevini yapıyor, görevi olmayan konulara girmiyor. sayın yavaş'ı eleştireceginize işini yapmayanlara kızın. imamoğlu böyle bir tercihte bulundu, yavaş bulunmadı bu onu daha kötü yapmaz. işini yapan kişiler lazım bize. bu devlet başka yolla düzelmez.
  • (bkz: tunç soyer)
    bu konuya ilgisiz kalması beni şok etti. eline böyle bir fırsat geçmiş, imamoğlu bunun yolunu açmış, senin hala daha sesin soluğun çıkmıyor. sana yazıklar olsun
  • hiç sağlık bakanı mı falan diye laf döndürmeye gerek yok açıklamalıdır...
  • elinde bununla ilgili verilerin olmaması nedeniyle olabilir. covid'in ilk günlerinde ibb'nin mezarlıklar dairesinin verileri herkese açıktı ve orada kimlerin bulaşıcı hastalık nedeniyle öldüğü görülüyordu. ben de merak edip abb'nin sitesinde böyle bir bölüm aradım ancak bulamadım. kişilerin ölüm nedenleri abb'nin ilgili birimiyle paylaşılmıyor olabilir. bildiğim kadarıyla karşıyaka mezarlığında da böyle bir verileme sistemi yok. yanlışsam bilen arkadaşlar düzeltsinler lütfen.
    bilip bilmeden adamı yargılamaya, ah vah etmeye de bu kadar meraklı olmayın. elbette hesap sorun, sorgulayın ama azcık da bir düşünün ya. gerçekten insanı yoruyorsunuz.
  • en nihayetinde sağcıdır mansur yavaş. hükümetin herhangi bir kanadını zor durumda bırakmak istemez. sebebi budur. mansur yavaş'ın da aktroller gibi her şeye bahane bulan trolleri türemiş. ne enteresandır ki her şeye eleştiri getiren adamlar konu mansur yavaş olunca üç maymunu oynayarak gerçeklerden sıyrılabileceklerini zannediyorlar.

belediyeci olarak görevini yapar mansur yavaş ama o kadar, bir muhalif çıkaramazsınız kendisinden. iki iki dört, ister topla ister çarp.
66 entry daha