şükela:  tümü | bugün
140 entry daha
 • başkanın sosyal medya ekibi de sağlam. videoyu jumpcut olarak atmışlar. yani boşluk yok.

  bu yöntem gençlerin, özellikle gençlerin videoyu kapatmamasını sağlayan birşey. psikolojik olarak. anlatmayayım şimdi nasıl, çok uzun uğraş...

  aynı zamanda bir diğer etkisi de verilen ""ayar"ın büyüklüğünü artıran birşey. hani sanki taramalı tüfek gibi saydırmış gibi görünüyor.

  saygılar.

  edit: birçok mesaj aldım. jumpcut, anlatıcı olarak video çeken youtuberların en çok başvurduğu yöntemdir. en büyük örneği oğuzhan uğur.

  şimdiki gençler çabuk sıkılan bir yapıya sahip oldukları için, jumpcut onları bu duruma düşürmeden videoyu izlemelerini sağlayan, videoyu izlemeye devam ettiren bir teknik.

  videoda konuşan başkanın, kelimeleri ve cümleleri arasında hiç boşluk yok. takılma yok, eee ııı gibi sesler yok. jumpcut bunu yok ediyor işte. ve altını işleyen kuyumcu misali, ayarı artırıyor.
 • gerçekleri gün yüzüne çıkartması gereken ; saygısından edebinden ödün vermeyen , siyasi olarak değil ahlaki duruş acısından herkesin kucaklamasi gerektiğine inandığım başkan. kendisine vuran o kadar çok oldu ki ama kendisi o iftiraların hepsine rağmen yine kendini tartışmadan uzak tutup işine bakmaya çalışıyor ; hepimize ders olması gereken durum , tebrikler.
 • çat çat çat sesini bir ben duymuş olamam.

  (bkz: çıkarıp masaya vurmak)
 • efsane yahu. adeta bi mansur yavaş ciğerimi söktün siyaset versiyonu.
 • akpli ve mhpliler şunu demek istemiş:

  yetkiyi meclise verelim.
  meclis yetkiyi reise versin.

  neyse ki mansur gereken hukuki açıklamayı yapmış. amk seçimden sonra mansur'a olan desteğim biter diye düşünüyordum da bu akpliler ülkücü kökenli cehapeliyi bile desteklememize sebep oluyor. bu da onlara dert olsun.
 • mansur yavas burada çıktığında kimse ihtimal veremiyordu basa geleceğine. akp ne yapar ne eder alir diyorduk seçimi. alamadi...
  oylari caldirmamak icin ne yapacaksiniz diye soruldu mansur baskana, caldirmayacagim dedi...
  belediyeyi nasil yönetecek meclis akpli deniliyor şimdi, gördüğünüz üzere başkan cikartip vurmuş masaya kalemini. ıspat niteliginde bir video olmuş.
  yönetecek kardeşim. cok ta güzel olacak...
 • kocaman bir alkış hak eden davranış.
 • zarar eden işletmelerin neden zarar ettiğini, kimlere peşkeş çekilerek zarar ettiğini bilmesin halk. dertleri bu. bu gezegen sizin gibi yağmacı görmedi. sizler insan olamazsınız lan. başkan arkanda ankara var, türkiye var. yolun açık olsun...

  edit: satılık lağım medyası olayı çok farklı aktarıyor. şeffaf yönetimi reddetmiş güya. sizin yargılandığınız gün bu ülkenin düğün günüdür.
 • mansur yavaş başkanımızın yanında olduğumuz durum.

  ankara arkanda başkanım, allah yardımcın olsun.
 • mansur yavaş'ın akp'nin yaptığı yasalarla akp'lilerle savaşması. çok ilginç değil mi, adamlar kendi yasalarına karşı çıkıyorlar.
150 entry daha