23 entry daha
  • olası bir ankara galibiyetini tek basına kutlamak içindir. ben tek kazandım size ihtiyacım yok demek içindir
  • totalde barajı benim gibi ulusalcı chp tayfası sayesinde geçen iyi parti en yüksek yerleri isteyemez arkadaş, sen kimsin derler adama, git iç anadolu karadeniz, doğu anadoluya yüklen ilk başta nedir bir anda büyük şehir aşkı?
  • iyi partiyi seçime sokmuyordu ak parti.

chp olmasa mecliste olmayacaktı iyi parti. o gün chp belediye seçimlerinde jest isteriz dese koşulsuz şartsız kabul ederdi iyi parti.

biraz siyasi nezaket lazım.
  • başlığı okuyup başlık üzerinden yorum yapıyor gerzekler. ulan salak mısınız siz. adam niye chp yi istiyor acaba diye düşündünüz mü.

elinde anketler var. chp adayı olursa iyi partiye göre 5 puan önde görünüyor.

siz hala boş yapıyorsunuz. aklınızı sikeyim gerizekalılar.

aktroller de boş durmamış doluşmuş başlığa.
  • mantikli davranmistir. iyi parti'den aday olsa oy vermeyecek fanatik chpliler cikacak, chp'den aday olsa oy vermeyecek iyi partililer cikacak. iki parti de aday cikarmaz bagimsiz birini desteklerse sansi daha da artacaktir. ankara gibi bir vitrini sacma sapan adamlarin eline vermek zaten ulkeye en buyuk ihanet. parti ustu aday her ne kadar gunumuz siyasetinde imkansiz gibi dursa da bence olmasi gereken. belediyecilikten anlayan, mantikli birisi olarak mansur yavas ankara'ya yakisan kisidir. apolitik bir durusum oldugundan bu kadar rahat konusuyorum ama soz konusu yerel yonetimlerse bu particilik olayi artik kenara birakilmali. sirf iktidar partisi diye sacma sapan insanlari belediye baskani olarak sehirlerimizin basina sardik ve ihanet ettik. bu isin hakkini verenler de vardir elbet ama artik yerel secimlerde olsun adaya bakip oy verelim particilik kazanmasin.
  • bence bu işte reisin parmağı var ! mansur seçimlerden sonra iyi bir pozisyona gelebilir :) yoksa muhalefet bu kadar akılsız olamaz
  • bence hata etmiştir. ak partisine yarar böyle küçük hesaplar.

iyi parti kimmiş diye küçümseyenler 2002'den öncesini hatırlayacak yaşta değiller anladığım kadarı ile çünkü bir seçim önce ortada olmayan 2 parti bir anda ortaya çıkıp bir anda siyasetin yönünü değiştirdiler.

(ak partisi yoktu, chp'de dsp'ye oy vermeyenler verdi diye baraj üstüne çıktı)

yoksa siz de mhp'ye kırgınların vazgeçip geri döndüklerini düşünenlerden misiniz?

iyi partiye laf söyleyenler, önce doğru düzgün yeni bir sol parti çıkarsınlar.
  • ister stratejik davranış olsun, isterse de duygysal. böyle reddetmeyle, eğer çok iyi bir açıklama getirip durumu kurtaramazlarsa, sağ ve milliyetçi oyları şimdiden kaybetmiştir. kendisinin çıkış yeri de bu değil miydi? ait olmadığı sol cenahın oyuyla mı alacak ankarayı?
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap