• hayvansever insandan zarar gelmez.
  • güzel bir pr ama mansur başkanıma yakışıyor.
  • derhal istifa etmeli ve kediye yaşattığı psikolojik travmanın hesabı sorulmalıdır. bütün o vahşet ve delilik içeren görüntüleri zorla izlemeye maruz kaldığı için de kediye yüklü miktarda tazminat ödenmelidir.

edit: sinirlerimi bozdunuz lan. bu chp’liler böyle, hayvanseveriz diye gezerler kedilere işkence ederler diye mesaj atan mı dersiniz (evet şaka değil kendisi tescilli bir aktroll), ironi olduğunu anlamayıp saçma sapan mesaj atanlar mı dersiniz. sizden bir halt olmaz yiyin birbirinizi.
  • melih reis durur mu? zübük izleyerek karşılık vermiş.
  • yine sempati yaratmis olay.

ben bu adama acayip sempati besliyorum. hic tanimadan boyle birine sevgi duymak cok garip. cok kaliteli, iyi kalpli, merhametli birisi gibi geliyor bana. adamda devamli pozitif bir hava var; sanki soruna degil, devamli cozume odaklanan, devamli ugrasmak zorunda kaldigi cirkef cetesinin seviyesine dusmeyen, cok nazik birisi gibi geliyor bana. cok tatli :)
  • biz bu insanı hakedecek ne yaptık, yoksa rüya mı bu.

al sana sırf pılıyı pırtıyı toplayıp ankaraya taşınmak için sebep.
  • eğer kendisi cumhurbaşkanı adayı olmaz ise kedisi ile beraber canlı canlı izleyeceği filmdir...
  • güzel pr.

ekibini tebrik ediyorum ve tüm muhalif lider ekiplerinin aynı yenilikçi kafayla çalışması gerektiğini düşünüyorum.

yeni siyasetçi imajları lazım bize. daha rahat ve insani.

bravo.
  • çok güzel bir pr çalışması. z kuşağı'nın ilgisine kafa atarak girmiş mansur başkan. tebrikler.
  • "ankara'da kıyamet koparken kedisi ile film izleyen cehapeli başkan işini yapmıyor derhal kayyum atanmalı" diyecek ak troller gelir şimdi.
hesabın var mı? giriş yap