şükela:  tümü | bugün
 • akp'liler gibi oy kaygısıyla nabza göre şerbet vermeyen mansur yavaş'ın tweet'i dir.

  sizin de kimyanızı bozdu di mi mansur başkan?

  ağlayın hainler.
 • çalmasın çırpmasın, işini yapsın. isterse hitler'i ansın.

  çalanlar, çırpanlar, terörist güzelleyenler gibi sonradan milleti terörist ilan etmesin yeter.

  bırak da onu biz düşünelim sevgili aktroll.

  aynı tepkini al şimdi fetö'ye güzellemeler yapmış bütün herkese göster. götün yerse.

  gelen onlarca mesaj üzerine edit: yok anasının amıymış da bilmem ne? ne bekleyecektik amk? oy verenler bu adamın ülkücü olduğunu bilerek oy vermedi mi? firkinin milliyetçilik üzerine kurulu olduğunu bilerek oy vermedi mi? adam birileri gibi "değiştim" diye yemin mi etti? insanlar 2 adaydan birini seçmek zorunda bırakıldı. siyasi fikrini, düşüncesini bilmesine rağmen, dürüst olduğuna, çalmayacağına, doğru dürüst yöneteceğine inandığı kişiyi seçti. ne bekleyecektik? chp'ye geçti diye karl marx'ı anmasını mı? fikrini de biliyoruz, zihnini de biliyoruz, tasvip de etmiyorum ancak şimdiye kadar gayet dürüst ve şeffaf yönetim gösteriyor. sıkıntı yok. oyna devam.
 • (bkz: kimyager mansur)

  başta melih olmak üzere tüm akapelilerin kimyasını bozdu, kestane gibi çizdi geçti.

  burada da akköpeklerin havlaması bu yüzden.
 • seçmenine ayıp olmuyor muymuş, seçimden önce konuşsaydı vs geçin bunları geçin. seçimden öncede aynı idi seçimden sonrada aynı mansur başkan. helal olsun verdiğimiz oylar kendisine
 • mansur başkan hiç bir zaman kendini gizlemedi ki. solculuk kisvesine bürünüp pkk sevicisi de olmadı.

  tanım: bukalemunlar tarafından hayretle karşılanan durum.
 • adamlar tekbirlerle, bozkurt işaretleriyle seçim zaferi kutladı solcular bundan gocunmadı da muhsin yazıcıoğlundan mı gocundu.
 • chp yi hala sol parti olarak düşünen gerizekalıdır. chp yi sola ısrarla çekiyorlar ama kuruluşundaki felsefe ile şuan ki durum arasında uçurum vardır. chp ne sağ partidir ne de sol partidir. ülkenin kurucu partisidir ve bu ülkenin her kesiminden insanı kucaklamak zorundadır. sadece bir kesimin tapulu malı asla olamaz. unutmayınız ki chp nin altı okundan biri de milliyetçiliktir. doğal olarak mansur yavaş gibi milliyetçi bir şahsiyeti chp de görmek gurur vericidir.
 • ulan bari bir google’a iki satır yazsanız, wikipedia diye ağladınız ağladınız bari orada okusaydınız...

  --- sağ parti geçmişi ---

  siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan yavaş, 1989-1994 yıllarında belediye meclis üyeliği yaptıktan sonra, 1994 yılında mhp'den beypazarı belediye başkan adayı olmuş, fakat seçilememiştir.[2][3] beypazarı belediye başkanlığı düzenle 18 nisan 1999 seçimlerinde mhp'den aday olup 8.500 oy alarak, yüzde 51 oy oranıyla beypazarı belediye başkanı olmuştur. tarihî beypazarı konaklarının restorasyonu ve binlerce yıllık beypazarı tarihini koruma çalışmalarıyla "2001 yılının en iyi yerel yöneticisi", türk dil kurumu tarafından türkçenin korunması nedeniyle verilen onur ödülü, doğa savaşçılarının "çevre ödülü" gibi ödüller almış, 24 eylül 2004 tarihinde tüsiav tarafından "yılın belediye başkanı" seçilmiştir.[2][3] yavaş, 18 nisan 2004 tarihinde yapılan seçimlerde yüzde 55 oy oranı ve 11 bin oy ile yeniden beypazarı belediye başkanı seçilmiştir.
  --- sağ parti geçmişi ---

  herkes kaypak değil sizin gibi.
 • mansur yavaş ülkücü olduğunu hiç gizlemedi. bundan dolayı pkk'lılardan oy beklemediği ve almadığı için de şu an hiçbir gücün ipoteği altında değil. adam doğru bildiği her şeyi uyguluyor.

  keşke antrikot reyiz de hdplilerin ipoteği altında olmasaydı. belki o zaman gerçekten çalışabilirdi.
 • m. yazıcıoğlu'nu öldürenler m. yazıcıoğlu duyarı kasıyor. o gün neredeydiniz lan orospu çocukları. gözümüzün önünde akp-feto işbirliğiyle öldürdünüz adamı.