şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • sürekli karşısına çıkıp moralini bozmak için güzel bir yöntemdir. tebrikler mansur yavaş.

düzeltme: bu kadar yürüyeceğini düşünmemiştim. bazı arkadaşlar kızmışlar. protokol gereği olduğunu biliyorum tabii. devlet adamlığının gerektirdiği gibi davranmış.
  • mansur yavaş ankara'ya hizmet edecek, uzun da herşeyin karar vericisi, iyi geçinmek zorunda.

en azından denemek zorunda.

uzunla kapışarak istediklerini yapması zor.

adamın derdi hizmet! kesin şu gizli akp'li mi geyiklerini de bırakın adam işini yapsın.
  • "mekanıma hoşgeldin" anlamı da taşır
  • orada ankara büyükşehir belediye başkanı olarak türkiye cumhuriyeti'nin en yetkili kişisini karşılamak amacıyla bulunmaktadır, sıkıntı yoktur. bundan sonrası siyaset değil hizmet amaçlı olacaktır. çünkü ankara halkını temsil ediyor.
    daha 24 saat bile geçmedi başkan olalı hemen art niyetli olmayın.
  • gizli akp'li olsa gizli gizli buluşurdu.ulu orta yerde buluşup , nasıl gizli kalacak.
    mazbatayı aldığına göre , şimdilik gerisi teferruattır.
  • duygusal bir hareketmiş. nispetmiş. hoşgörüymüş. hiçbiri değil sevgili çocuklar. protokol.

protokol gereği orada bulunmak zorunda mansur yavaş.
  • genelgeler ile belirlenmiş protokol karşılamalarında, belediye başkanı sıfatıyla hazır bulunması gerekmektedir. bu bir devlet geleneği ve protokol adabıdır.

kendisi başkent protokol sıralamasında 43. sıradadır.

uçak ile yapılan yurtdışı seyahatlerde karşılama ve uğurlama sırasında, tbmm başkanı, ankara valisi, garnizon komutanı, emniyet müdürü ve dışişleri protokol genel müdürü ile beraber hazır bulunur.

kendisi devlet adamı olduğu için bunun bilincindedir.
  • guzel bir harekettir.
  • olması gereken bir protokol kuralıdır. sonuç da gezi resmi,geziyi yapanlarında resmi sıfatı var.
  • on numara beş yıldız hareket.
    eze eze karşıla başkanım.
    adap görsünler.
    edep görsünler.

tiksiniyorum ya arkadaşlar içim nefret dolu çok korkuyorum kendimden lan :(