şükela:  tümü | bugün
  • başkanın en sevdiğim huyu önce bunları itin götüne sokup daha sonra yeter ulan diyerek mikrofonlarını kapatması.

yürü başkanım
  • imamoğlu naif takılıyor gondikleğimin çomarlarına, o da iyidir ama amatör eğlendirir.

bak mansur başkana, tam bunların hakkından gelecek şekilde pervasız konuşuyor. laf salatası yapanın sesini direk kesiyor. bu çomarlar bundan anlar.

tanim: çomara çomarlıklarını ve utanmazlıklarını yüzlerine vurarak had bildiren mansur başkan eylemidir.
  • mobilde orada burada olup ne dedi diyenler için amme hizmeti...

--- spoiler ---

bunun sorumlusu kim? bir dakika söylemek istemiyordum da kardeşim tecavüz vakası var ortada konuşturmayın beni. gel ben sana belgesini vereyim. neyi söylüyorsun? sen çocukları seviyorsun da biz mi sevmiyoruz allah aşkına?... çocukları sen düşünüyorsun da ben mi düşünmüyorum? bakın büyükşehir belediye başkanı herkesin annesi babasıdır burada ne aç ne yetim bırakmayız. kanuna uymak istiyoruz sizin çıkarttığınız kanuna. sizin çıkarttığınız kanuna. eğer diyorsan ki boşver kanunu buyur. o çocukları 0 - 18 yaş arasında nasıl tutuyorsun mamak belediyesinde? konukevi yapmadan tutamazsın...tamam yeter arkadaşlar bu konu kapanmıştır.
    --- spoiler ---
  • videoyu izledikten sonra soyle bir arkama yaslandim. suratimda belli belirsiz bir gülümseme. boşaldım sanki. ty baskan
  • mayor of ankara fucks and slaps rapist son of a bitch weasel piece of shit in less than one minute. 720p 30fps.
  • 'nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir' sözünün vücut bulmuş, ete kemiğe bürünmüş bir örneğini içeren ayar gibi ayar.

izleyemeyenler için amme hizmeti olsun.

akpli üye söz ister. muhtaç çocukların kaldığı kaç evi kapattınız. kaç çocuğa belge imzalattınız. kaç çocuğu attınız şeklinde soru sorar.

mansur yavaş mevcut evlerin yönetmeliğe aykırı olduğunu akp'nin çıkardığı maddeleri okuyarak izah eder. konu ile alakalı valiyle görüşüldüğü çocukların sosyal hizmetler sorumluluğuna geçirildiğini ve bakım masraflarının belediyeden tahsil edileceğini belirtir. kendi koyduğunuz yasayı değiştirin seve seve bakalım der. yasalara göre çocukların tek başına bırakılmış olmasının yıllardır işlenen bir hata olduğunu ve sonucunda tecavüz olayları yaşandığını belgeleriyle göstermeyi teklif eder.

akpli üye yönetmelikle falan meclisten geçirip hallederdik der.

mansur başkan yasaya aykırı yönetmelik olamayacağını bildiği için coşar.

akpli üye laftan anlamaz ve kaç evi kapattınız der.

mansur başkanda laf biter kötek başlar.

yaklaşık 20 metre mesafeden böyle dayak atan adam görmedim ben daha önce. ağzına sağlık.
  • su sakin, aklıselim adamı bile çileden çıkarıyorlar ya bu siyasal islamcılar adam olmaz. başgan yine odun beyinlilere anladığı dilden konuşmuş.
  • mazbatasını aldığı günden beri harika işlere imza atan mansur ağabeyin ne ilk ne de son bombalaması.
    işin tuhaf tarafı hala ortalığa saçılmış pisliği sıvamaya çalışan tiplerle mücadele ediyor.
    insanda biraz utanma olur ya..
  • --- spoiler ---

tamam arkadaşlar bu konu kapanmıştır.
    --- spoiler ---

ve ses kesilir.

bunlar ancak bundan anlar işte. böyle yavaş yavaş anlayacaklar.

işte bazen (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
  • helal olsun, şu ensarcı ocu bucu zibidilere hak ettikleri muameleyi yapmıştır. yazık be şu çocuklara artık yeter lan!