şükela:  tümü | bugün
  • ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş, akp'li meclis üyelerinin illegal cemaatlerin yuvası haline gelen ve çirkin vakaların yaşandığı çocuk evleri üzerinden prim kasmasına insanın içinin yağlarını eriten bir tepki vermiş.

link

masum çocukları kullanan, 40 çocuk için 130 küsür tane ne idüğü belirsiz personeli bu çocuk evlerine sokan zihniyetin anlayacağı en güzel dil budur işte.
  • kalitesiz insanlara laf anlatma derdi mansurla bitiyor sanırım. sakin duran atin ciftesi sert olur diyen atalar yine haklı cikti. bir dunya siyasetcisi cikiyor ankaradan.
  • başkanın en sevdiğim huyu önce bunları itin götüne sokup daha sonra yeter ulan diyerek mikrofonlarını kapatması.

yürü başkanım
  • imamoğlu naif takılıyor gondikleğimin çomarlarına, o da iyidir ama amatör eğlendirir.

bak mansur başkana, tam bunların hakkından gelecek şekilde pervasız konuşuyor. laf salatası yapanın sesini direk kesiyor. bu çomarlar bundan anlar.

tanim: çomara çomarlıklarını ve utanmazlıklarını yüzlerine vurarak had bildiren mansur başkan eylemidir.
  • helal olsun başkanım bu badem bıyıklı rüşvetçilere az bile yapıyorsun.
  • mobilde orada burada olup ne dedi diyenler için amme hizmeti...

--- spoiler ---

bunun sorumlusu kim? bir dakika söylemek istemiyordum da kardeşim tecavüz vakası var ortada konuşturmayın beni. gel ben sana belgesini vereyim. neyi söylüyorsun? sen çocukları seviyorsun da biz mi sevmiyoruz allah aşkına?... çocukları sen düşünüyorsun da ben mi düşünmüyorum? bakın büyükşehir belediye başkanı herkesin annesi babasıdır burada ne aç ne yetim bırakmayız. kanuna uymak istiyoruz sizin çıkarttığınız kanuna. sizin çıkarttığınız kanuna. eğer diyorsan ki boşver kanunu buyur. o çocukları 0 - 18 yaş arasında nasıl tutuyorsun mamak belediyesinde? konukevi yapmadan tutamazsın...tamam yeter arkadaşlar bu konu kapanmıştır.
    --- spoiler ---
  • ee sen türkiye cumhuriyeti'nin başkentini parsel parsel tarikatlara sat, belediyenin içini ipsiz sapsız adamlarla doldur. sonra bir de üstüne bu tarikatlara siktir çeken insana mıymıy diye konuş. böyle fesleğeni saksıya oturturlar işte.

iğrenç herifler. neler dönmüş ulan şu yerlerde. çocuk evi ulan oranın ismi. temizlik ve güven dışında hiçbir şeyin akla gelmemesi gereken yer sizin yüzünüzden irin dolmuş.

keşke mansur yavaş yetinmeseydi de sırayla çat çat hepsinin yüzüne ayrı ayrı lafı koyup haydi naş naş deseydi.
  • başkan yükselirken ben de oturduğum yerden yükseldim.

her şeyi siz en iyi biliyorsunuz. o yüzden ağzına sıçıp bıraktınız ülkenin. hukukundan ekonomisine hiçbir şeyi işlemez oldu. ahlaki çirkinliğiniz insanların hayatının içine etti.

alıp da çocuk evlerine koyduğunuz cemaat abileri tecavüz etmiş ulan çocuklara. adiler! buna bir çözüm bulmak yerine hala daha bu travmayı yaşamış çocuklar üzerinden istismar yapıp bir de kemik arıyorsunuz büyüklerinizden.

keşke tebeşir falan da ataydın başkan bunlara.
  • videoyu izledikten sonra soyle bir arkama yaslandim. suratimda belli belirsiz bir gülümseme. boşaldım sanki. ty baskan
  • mayor of ankara fucks and slaps rapist son of a bitch weasel piece of shit in less than one minute. 720p 30fps.