• videoyu izledikten sonra soyle bir arkama yaslandim. suratimda belli belirsiz bir gülümseme. boşaldım sanki. ty baskan
  • imamoğlu naif takılıyor gondikleğimin çomarlarına, o da iyidir ama amatör eğlendirir.

bak mansur başkana, tam bunların hakkından gelecek şekilde pervasız konuşuyor. laf salatası yapanın sesini direk kesiyor. bu çomarlar bundan anlar.

tanim: çomara çomarlıklarını ve utanmazlıklarını yüzlerine vurarak had bildiren mansur başkan eylemidir.
  • su sakin, aklıselim adamı bile çileden çıkarıyorlar ya bu siyasal islamcılar adam olmaz. başgan yine odun beyinlilere anladığı dilden konuşmuş.
  • mobilde orada burada olup ne dedi diyenler için amme hizmeti...

--- spoiler ---

bunun sorumlusu kim? bir dakika söylemek istemiyordum da kardeşim tecavüz vakası var ortada konuşturmayın beni. gel ben sana belgesini vereyim. neyi söylüyorsun? sen çocukları seviyorsun da biz mi sevmiyoruz allah aşkına?... çocukları sen düşünüyorsun da ben mi düşünmüyorum? bakın büyükşehir belediye başkanı herkesin annesi babasıdır burada ne aç ne yetim bırakmayız. kanuna uymak istiyoruz sizin çıkarttığınız kanuna. sizin çıkarttığınız kanuna. eğer diyorsan ki boşver kanunu buyur. o çocukları 0 - 18 yaş arasında nasıl tutuyorsun mamak belediyesinde? konukevi yapmadan tutamazsın...tamam yeter arkadaşlar bu konu kapanmıştır.
    --- spoiler ---
  • bademlerin derdinin muhtaç çocuklar olmadığını,
    yandaş istidamı ve taşeron firma olduğunu hepimiz biliyoruz da başganım,

şöyle onu da bağıraydın suratına suratına,
  • helal olsun, şu ensarcı ocu bucu zibidilere hak ettikleri muameleyi yapmıştır. yazık be şu çocuklara artık yeter lan!
  • başkanın en sevdiğim huyu önce bunları itin götüne sokup daha sonra yeter ulan diyerek mikrofonlarını kapatması.

yürü başkanım
  • mazbatasını aldığı günden beri harika işlere imza atan mansur ağabeyin ne ilk ne de son bombalaması.
    işin tuhaf tarafı hala ortalığa saçılmış pisliği sıvamaya çalışan tiplerle mücadele ediyor.
    insanda biraz utanma olur ya..
  • son dönemlerde belgeli belgesiz iddialar atılıyor ortalığa eğer mansur başkanın bahsettiği konu doğruysa bunu yargıya taşımalıdır. yok saklıyorsa da kendisi suç işlemektedir.
hesabın var mı? giriş yap