şükela:  tümü | bugün
  • ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş'tan gelmiş 10 numara harekettir. ocak ayından itibaren hafta içi her sabah 6-9 arası ögrencilere çorba dağıtılacak. ilk önce beş noktada olacakmış; dikimevi metro çıkışı, beşevler metro çıkışı, bahçelievler metro çıkışı, odtü metro çıkışı, hacettepe üniversitesi metro çıkışı. düşünsene, ankara'nın o ayazında yalnızsın ne annen var yanında ne ailen. bi tas çorbaya hasretsin. seni düşünen birileri var ve o bu şehrin başkanı. bunu bilmek bile güzel hissettiriyor. böyle düşünceli başkana alışık değiliz valla, genelde kendileri yedikleri için bize bir şey kalmazdı. helal olsun mansur başkan. allah razı olsun.
  • kral harekettir.
  • soyadının aksine çok hızlı bir adamsın. icraatlarına yetişemiyoruz.
    (bkz: maşallah)
  • güzel günler göreceğiz çocuklar dediğim harekettir.
  • istanbul’da yaşıyorum ama mansur yavaş’ın icraatlerini ilgiyle, mutlulukla takip ediyorum. cidden çok faydalı işlere imza atıyor.

başkent sonunda hak ettiği şekilde yönetiliyor. mansur yavaş’ın icraatleri karşısında haramzadeciler kuduruyordur.
  • dokuz eylül üniversitesi iibf’de yıllardır olan uygulamadır.
  • "dokuz eylül üniversitesi temel okuma becerisinin kazanmak için yeterli olduğu bir bölüm'de yıllardır olan uygulamadır."

bize ne aq, mansur başkanın krallığı işte. beğen geç.
  • örnek alınması gereken belediye başkanı
    bir zamanlar dinozor maketlerine para veren belediyenin
    öğrencilere hizmeti
  • zamanında öğrenci evinde günde 3 öğün tost yerken her gün aklıma gelirdi. keşke böyle bir şey olsa da akşam dersten çıkınca bi çorba içsek derdim. bunun için hayal ettiğim yer de milli kütüphanenin önündeki metro çıkışıydı.

(bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
  • o parayla dinazor dikmek varken ne gerek varmış böyle halk yararına işler yapmaya dediğin icraattir. çok güzel harekettir