şükela:  tümü | bugün
  • evet, geçtiğimiz yıllardaki borussia dortmud* ve liverpool* "taraftarlarından" sonra bu yıl ortaya çıkan tipler bunlar.

    lan tamam, ben de isterim bu sene leicester city'nin şampiyon olmasını da sözlükteki ara ara türeyen bu siktiğimin kolpa futbol romantiklerine ayar oluyorum amk. şimdi tek tek link vermekle uğraşamayacağım, öyle şeyler yazanlara denk geliyorum ki insan hayret ediyor lan. "mavi beyaz bayrakla tura çıkacağım" yazan tiplerden "ben zaten muzzy zamanından beri leicester city taraftarıyım" kafasındaki dangozlara kadar neler neler.

    bir şeyin de bokunu çıkarmayın amına koduklarım.
  • futbola duyulan özlemden kaynaklanır.afedersin bizim ligimizde umut bulut, ozan tufan, sabri sarıoğlu vb. adamları izlemek yerine ingiltere ligini tercih eden bizlerin güzel, göze hitap eden futbolu özlediğimiz için türedik bu kadar.bunun yanı sıra her maçta çamura yatan, 90 dakika yerden kalkmayan, sürekli zaman geçiren anadolu takımlarının da etkisi var.hakemlere zaten bir lafım yok...
  • bu aralar nedense "doğuştan listırlı", "muzzy zamanından beri leicester'ı tutan", "odasının baş köşesinde leicester forması olan", "yürüyün be tilkiler!"ci sikiklerden ses seda yok.

    n'oldu lan? amına koduğumun popülist kolpa futbol romantikleri sizi.