şükela:  tümü | bugün soru sor
 • basligin basa kalmasi ile ayri bi anlam kazanmis kafa durumu.

  mantarin tadina kacmis gitmis*
 • bir arkadaşımın** güzide bir örneğini yaşadığı durum, neyse ki orada değildim.

  2013 tree of life festivalinde, izmir karagöl'deler. tabi psychedelic festival demek uyuşturucu demek. olay kahramanı çocuk mantarı biraz fazla kaçırıyor, komalık değil ama midesi rezil, etrafındakilerin hepsinin kafa zaten bir milyon. çocuk hastaneye gitmek istiyor, arkadaşları da taksi çağırmak gibi parlak bir fikir sürüyor (karagöl dağ zirvesinde bir göl, bravo arkadaşlar). çocuğun şarjı bitik, zaten dağ başı telefon çekmiyor, zorlukla biri çağırıyor taksiyi. çocuk taksiye biniyor.

  takside bu biraz kendine geliyor ve taksiciye "abi şarjım yok annemi arayabilir miyim" diyor. taksici de kıyamıyor veriyor telefonu.

  sonra çocuk polisi arıyor, "imdat taksici beni kaçırıyor" diye bağırıyor.

  taksici şok içinde telefonu almaya çalışırken gümbürtü patırtı oluyor, polisler de çocuğun gerçeği söylediğine inanıyor. taksici ise kızgın kızgın hastaneye sürmeye devam ediyor.

  derken polisler adamın numarasından taksiyi buluyorlar ve durduruyorlar.

  çocuk ise arabadan iner inmez polislerden birinin suratına yumruğu yapıştırıyor, bir başkasının münasip yerine tekmeyi geçiriyor.

  taksici kızgınlık içinde çocuğa vurmaya çalışırken yanlışlıkla münasip yerine darbe alan polise yumruk atıyor.

  çocuk bu arada taksicinin telefonunu alıp polis arabasına binip kaçmaya çalışıyor. tabi ki yakalanıyor. mantar tribi geçince hiçbirini hatırlamıyor.

  sonuç: polise darp, uyuşturucu kullanma, hırsızlığa teşebbüs artı taksicinin şikayetleri üzerine bilmemkaç ay hapis.
 • #51377675
  tam bir mantar kafası hikayesi olmuş yalnız bu tebrik ederim. yok o ona vuracakken kasıklarına vuran polise vuruyor falan. tebrikler mantar kafasına geldiniz.