şükela:  tümü | bugün
48 entry daha
  • bayern münih'te oynadığı ilk sezonun* 8. haftasına kadar kalesinde yalnızca 1 gol görerek, takımının 8 haftada 20 averaja ulaşmasını sağlamış kalecidir.

normalde ben kendim de derdim, "hadi len ordan, tek bu mu oynuyo takımda. defansın hiç mi rolü yok" felan filan ama bu öyle böyle değil çünkü bayern, oliver kahn'ın kovaya döndüğü son senelerinden beri (kendisini çok sevmeme rağmen bunu itiraf etmeliyim) patır patır gol yer, net sonuçlar alamazdı. nitekim senelerdir ciddi bi başarısı olamadı. hatta bundesliga 34 haftadır, sonunda bayern kazanır şeklindeki özdeyişi bile unutturacak derecede kendi liglerinde forsları sökmemeye başlamıştı. bu sene bişeyler bekliyoruz artık münchner'lerden.
  • bu gece türkiye karşısında hayatının en kolay karşılaşmasına çıkacak olan efsanevi kaleci. bizim ligimizde oynayan bütün türk kalecilerin yetenekleri toplamından, 175 kat daha yeteneklidir bu alman panzeri. umarım bu gece kalecilik nasıl yapılır öğretir türk halkına. bütün dualarım kalesinde devleşecek bu adamla olacak bu akşam.
  • takım arkadaşları ona ''manu'' diye hitap eder.
  • kaleciliğinin yanında iyi de bir oyun kurucu.
  • bizim orta saha oyuncularından daha yetenekli pas konusunda.
  • 7 ekim 2011 türkiye almanya maçında sabri'nin oynadığı pozisyona koy daha fazla sırıtırsa ben de hiç bişey bilmiyorum.
  • türkiye'nin gelmiş geçmiş tüm kalecilerini üst üste koysak kariyeri boyunca veremeyeceği 2 pası tek bir maçta vererek bizi kendisine hasta etmiş bildiğin sarışın çıyan.

kıvanç tatlıtuğ'dan sonra bir de bu adamdan çektik. canımız sağolsun yine de saçları sarıya boyatmayacağız.

not: adamın saçıyla başıyla uğraştığım için kendimden utandım. kel de olsa iyi kaleci, sarışın da olsa iyi kaleci. konun saçla alakası yok.
  • 3 büyükler dahil her yurdum takımında orta saha oynayabilecek durumda olan alman kaleci !!! çok net .adamlar bunu kaleci yapmış düşün yani ...
  • bu gecenin asist kralı olmuştur. acı ama gerçek.
  • 7 ekim 2011 türkiye almanya maçı gösterdi ki kendisi bizim en iyi topçumuzdan (ki arda turan'dır gün itibarı ile) bile daha iyi bir pasördür. adamın verdiği iki ayağa pas gol oldu lan kalemizde.
700 entry daha