şükela:  tümü | bugün
 • alman kalecinin bir televizyon kanalına yaptığı beşiktaş açıklamasına bakıldığında apaçık görülen gerçek.

  kendisinin beşiktaş maçıyla ilgili “kalecimize iş düşmeyecek.”, “rakip sadece defans yapacak.” vb. küçümseyici cümlelerinin tamamen bir kıskançlık maskesinden ibaret olduğu ortada. sonuçta bir yanda grubunu sadece ikinci olarak bitirebilen bir takım, diğer yanda iste rekorlar kırarak lider çıkan bir takım var. ayrıca beşiktaş’ın 2000’deki 3-0’lık barcelona zaferine, 2003’teki efsanevi chelsea galibiyetine bakıldığında neuer‘inkinin bir ‘uzanamadığı ciğere mundar demek’ davranışı olduğunu görebiliriz.

  not: kimse bayern münih’in şampiyonlar ligi tarihinden bahsetmeye falan kalkmasın. 10 kere finale kalıp yalnızca yarısında kupayı alabilmişler. %50’lik bir oran ne zamandan beri başarı kabul ediliyor? beşiktaş olsa en az 7’sini kazanırdı.
 • sozluk tarihinin en abuk-sabuk başlıklar açan büyük trollerinden birine tiner diye cevap veren 1 adet gerizekalıyı görmemi sağlamıştır.

  tiner ananızın amına girsin.
 • 'bu trol başlıklar da baydı artık' dedirten başlık.
 • evet kanka aynen bi de aynı röportajında "keşke şu an gs gibi büyük bir camiada yer alsaydım ve fatih terim gibi gerçek bir duayenle çalışsaydım" da demiştir.

  belki de dememiştir.