şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genç bir tasarımcıya ait mücevher markası.

altın ve değerli taşlardan takılar tasarlıyor, el emeği göz nuru bir bir üretiyor.
  • ürünleri keşke daha fazla yerde satılsa dediğim marka.

şu sıralar karaköy brandzoo da.
  • harika bir tasarımcısı var.
    manuk'un atölyesinden çıkan her eser insanda hayranlık uyandırıyor.
    geleceğin parlak markalarında biri olma yolunda sıkı ilerliyor.
  • tasarımcısı manuk durmazgüler 1982 yılında bijuteriye tepki olarak doğmuştur.
  • haziran ayının ilk haftası, geçen günlerde yani, karaköy'deki yeni showroom'unu açılışına davet edildim bir şekilde. manuk durmazgüler zevk sahibi bir kuyumcu / takı sanatçısı olmasının yanında, şahsi deneyimimle de sabit olduğu üzere cana yakın ve hoşsohbet bir insan, dolayısı ile de burada sergilenen görece az sayıda ürünlerin her birine gerek tasarım gerek ise işçilik safhalarında büyük bir özen gösterildiğini söylediğimde kimsenin çok şaşıracağını sanmıyorum.

adam on numara gümüş kolye yapıyor aga.

https://instagram.com/manuksworkshop/
  • dükkanın sahibi manuk durmazgüler'in eserleri artık ünlülerin boynunda görülmeye başlamış zanaatkâr.
    bkz: can bonomo'nun boynundaki kolye ucu
  • kimileri için bir yaşam tarzı olsa da takıyla öyle çok işi olmayan ben gibi bir erkeği bile müptelası yapmış estetik açıdan oldukça yetkin tasarım ürünlerin yer aldığı karaköy galata rum okulunun yanındaki takı mağazası. kurucusu manuk durmazguler in ellerine sağlık…
  • şimdiye kadar aldığım her hediye o kadar beğenildi ki eşim tarafından görmeniz lazım. minimal ve biraz urban tarzı olan herkesin bi mağazaya uğramasını öneririm. fiyatlar biraz yüksek ama değiyor.