şükela:  tümü | bugün
260 entry daha
 • şarkılarıyla bu kadar geç tanışmış olduğuma inanamadığım müzisyen.
 • saçıyla alakalı bir iki kelam etmek istediğim müzisyen.

  yani bu adamın sesi iyi, şarkıları iyi. geniş bir kitleye hitap etme gücü var da arkadaş bu yeni moda illa yüz bölgesinde karakteristik bir şekil şemalle akılda kalma çabası bana oldukça itici geliyor. önleri uzatayım böyle aşırı dalgalı olsun, gözlerim de kapansın biraz gizemli olsun. bi de saçlar zaten çoğu beyazlaşmış böyle aga uff şekle bak. yani, bilmiyorum. müzisyen olmasa normal hayatta böyle yaşayacağını pek zannetmiyorum. ihtiyaç olmamalı böyle şeylere. bir de mesela koray avcı'nın sakalları falan. bunlar nedir yahu?

  her neyse. naçizane içimi döktüm. böyle bariz numaralar bende bir çiğlik hissi uyandırıyor. keşke uyandırmasa.
 • bu kadar bahsedilmesinden dolayı merak edip de 'el gibi' performansını dinleme gafletinde bulundum. gafletinde, gaflet evet.
 • manuş baba ismini ilk duyduğumda patlıcan yemeği ismi sanmıştım. birkaç şarkısını dinleyince de bu fikrim pekişti.* *
 • ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi yine devrede.

  lan adam geniş bir kitleye hitap ediyor. fazla medyatik değil. sesi idare eder işte, kendine ait bir tarzı var. size ne saçından sakalından lan? adamı şekilci olmakla suçluyorsunuz, bu mudur eleştiri gücünüz?

  her ne kadar albümlerinde bu şarkı bulunmasa da dinlemeye değer bir adet sevda şarkısı seslendirmiş sanatçı.
 • tarzını beğeniyorum ama bir konu rahatsız ediyor beni. dönersen ıslık çal diye bir şarkısı var. söz müzik kendisinin. öyle yazıyor. ama sözlerin bir kısmı bahattin karakoctan, bir kısmı oğuz baldan, şarkı adı meşhur filmden. sözler benim demek yerine su kısımları şu kişilerin dese daha şık olurdu. en azından belki gençler ıhlamurlar çiçek açtığı zaman okurdu.