267 entry daha
  • fazla yorum katan şarkıcı. biraz daha saf söylerse daha güzel olacak zira sesi oldukça güzel bir de melankolik havasından acilen kurtulması lazım. kelebeklerin uçtuğunu, güneşin doğduğunu fark etmeli.
  • saçıyla alakalı bir iki kelam etmek istediğim müzisyen.

yani bu adamın sesi iyi, şarkıları iyi. geniş bir kitleye hitap etme gücü var da arkadaş bu yeni moda illa yüz bölgesinde karakteristik bir şekil şemalle akılda kalma çabası bana oldukça itici geliyor. önleri uzatayım böyle aşırı dalgalı olsun, gözlerim de kapansın biraz gizemli olsun. bi de saçlar zaten çoğu beyazlaşmış böyle aga uff şekle bak. yani, bilmiyorum. müzisyen olmasa normal hayatta böyle yaşayacağını pek zannetmiyorum. ihtiyaç olmamalı böyle şeylere. bir de mesela koray avcı'nın sakalları falan. bunlar nedir yahu?

her neyse. naçizane içimi döktüm. böyle bariz numaralar bende bir çiğlik hissi uyandırıyor. keşke uyandırmasa.
  • canki'lerin abisi olacakken müzisyen olmuş.
  • anneannesi çocukken güzel çocuk anlamına gelen “manuş” kelimesini kullanarak çağırırmış onu.manuş isminin sonuna koyduğu “baba” da kendi öz babasından geliyor. sesi yorumu çok güzel ve içten.yeni keşfettiğim için pişman olanlardanım. mutlaka bana bir masal anlat baba düetini dinlemenizi tavsiye ederim.bana bir masal anlat baba
  • mercan dede'nin nesi olduğunu merak ettiğim, indie post-punk müzik grubu.
  • ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi yine devrede.

lan adam geniş bir kitleye hitap ediyor. fazla medyatik değil. sesi idare eder işte, kendine ait bir tarzı var. size ne saçından sakalından lan? adamı şekilci olmakla suçluyorsunuz, bu mudur eleştiri gücünüz?

her ne kadar albümlerinde bu şarkı bulunmasa da dinlemeye değer bir adet sevda şarkısı seslendirmiş sanatçı.
933 entry daha
hesabın var mı? giriş yap