şükela:  tümü | bugün
  • esentepe'de bulunan epik bir pizzacıdır. promosyon yapmaması sebebiyle biraz pahalı olsa da, verilen her kuruşa değer.

tavsiyem: american pie pizza'dır, afiyetler olsundur.
  • bugün şans eseri keşfettiğim müthiş pizzacı!

arabamı bakım için maslak'ta ki hyundai servisine bırakıp etrafı keşfetmek için dolaşmaya çıktım.

hemen servis binasının alt kısmında "daily fresh" yazılı tabelaları gözüme çarptı ve nedir diye internette biraz yorumlara baktım.

hemen hemen herkes çok iyi yorumlar yapmıştı ve ben de denemek için alfredo soslu pizzalarını söyledim.

orta boy söyledim ve boyutu oldukça büyüktü.

gelelim lezzetine...

tüm içtenliğimle ve abartmadan söylüyorum ki tek kelimeyle mükemmeldi!!!

bol mozzeralla, bol mantar, yeşil biber, tavuk ve parmesan peynirli alfredo sosu

uzun süredir bu kadar iyi pizza yediğimi hatırlamıyorum.

yaşadığım yere 50 km uzaklıkta olmasa yemin ediyorum 3 öğün bu pizzalardan yiyebilirim.

malzeme kalitesi, bolluğu, servisi, güler yüzlü çalışanları... her şey harikaydı.

sırf pizza yemek için ben buraya gelirim arkadaş, o yolu ve istanbul trafiğini çekmeye değer.
  • 4 levent'e servis yapıyorlardı. yemek sepeti sayesinde keşfetmiştim. yalnız bir ara çeşitleri azaltmışlardı sanki. şimdiki vaziyetlerini bilmiyorum. gayet memnun kaldığım pizzacıdır. nerede o eski pizzalar diyenlere bir nebze nostalji olacaktır. servis yapan arkadaşlar da düzgün çocuklardı. güzel puanlamalar yapmıştım zamanında.
  • bu kadar övülüyorsa vardır bu insanların bir bildiği diyerek dışarıdan sipariş edeceğim ilk öğünümde deneyeceğim italyan lahmacuncusu.

beğenmezsem bulurum yalnız sizi, bilesiniz.
  • peşinen söyleyeyim, pizzaseverim( bak birleşik yazdım anla). bu yeri yemek sepetinden keşfettim ve "vay anayın ki çok iyi pizzaları var" oldum. deneyin mutlaka beğenirsiniz, ben esentepe şubesini kullanıyorum paket servisleri de iyi.
  • maslak'ta oturduğum için maslak şubesinden sürekli sipariş verdiğim pizzacı. bana göre ıstanbul'un en iyilerinden biri, özellikle mediterrenean pizza tek kelimeyle efsane.
  • levent'de çalışan bir beyazyakalı olarak esentepe şubesi'nden arada bir sipariş veririm. daha hiç üzmediler beni. ama bu ara ürünlerine zam yaptılar malum sebeplerden.
  • (bkz: cok iyi)