• facebook ceo'su mark zuckerberg'in yaptığıdır.

böyle mahalle sakinini bizim şehirlerden birinde ev sahibi yap çarpık yapılaşmayı önlesin.

haberin linki
  • manzaraya ne gerek var bu dünya hayati boş ahirete hazirlik önemli aslinda
  • zenginin malı züğürt çenesi
  • 90larda güzel araba görünce veletler araba benimdi de sinek kondu sattım der gülerlerdi. onu hatırladım nedense. tabi o zaman güzel araba görmek zordu. e artık yatlar, jetler, malikaneler gırla. birini al, diğerini sat olay değil. öylesi bir ruhtan ancak böylesi bir çıkış olabilirmiş. mark'cığım seni tebrik ediyorum.
    gerekirse komple bir semti yık, çok toz kalktı diye orada yaşamaktan vazgeç falan. bunlar ortak çocukluk hayallerimiz.

başlığı görünce aklıma ilk gelen isim ali ağaoğlu olduysa da, onun çapının o kadar olmadığını da içten içe biliyordum. yakışır mark karşime
  • bir şey saklıyor ya da saklayacak olabilir. estetik takıntıları olan adam gibi davranmak da imajını zedelemez. adam zengin yani aynı klasmanda değiliz. ben şüphelenirim arkadaşım. felsefem de şu; inanırsam kandırılabilirim ama inanmazsam en fazla yanılırım.

not:ciddiyim galiba.
  • başlığı açmadan önce kesin ali ağaoğlu'dur dedim, zuckerberg çıktı. aralarında çok fark yok gerçi.

https://www.reddit.com/…_hate_in_the_world_towards/
hesabın var mı? giriş yap