şükela:  tümü | bugün
 • dünya haritaları satan bir site. gittiğiniz yerleri dünya haritası üzerinde üzerinde işaretleyebiliyorsunuz. yaratıcı pinler falan güzel bir fikirden yola çıkılmış. benim gibi gezmeyi seven insanlar için güzel hatıralar saklanabilir.

  mapofx
 • bir süredir facebook reklamları habire karşıma çıkan site.

  en sonunda internetin dibini görüp can sıkıntısından patladığım bir sırada neymiş lan bu diye reklama tıkladım ve uzun zamandır keşke söyle bir ürün olsa dediğim birşey gördüm.

  her yurtdışına gidip yeni bir yer gördükçe sanki o ülkeyi keşfetmiş gibi haritada oranın üstüne çarpı atasim geliyordu. bu ürün de meğerse bu amaçla geliştirilmiş; tabi çarpı atacak şekilde yapılmamış da mantar haritaya pin ya da kazı kazan gibi bir haritada gittiğin yerleri kazımak şeklinde düşünülmüş. fikir güzel, tam da aradığım şeydi, bir tane sipariş verdim ürünü bekliyorum. umarım çin'den gelen ve ilginç şeylerin satıldığı sitelerdeki gibi kalitesiz değildir ürünleri.

  yalnız fikir ne kadar güzel olsa da site olmamış, galiba bu girişim en düşük maliyetle başlamış ve site ikinci planda kalmış; umarım biraz para kazanınca değiştirirler.
  ayrıca keşke bir de mobil uygulaması oluşaymış.

  edit: harita geldi, süper lan
 • çok fazla yurt dışına çıkan birisi olmasam da başarılı bulduğum ürünler satan site. görsellerde gördüğüm kadarıyla evde ofiste duvara asmalık kalitede haritaları olduğunu düşünüyorum. özellikle mantar harita gayet şık duruyor.

  haritalardaki çeşitliliği artırırlarsa güzel olur. kuruluş amacının dışında olur ama mesela bi ortadünya, bi çapulcu haritası olsa fena olmazdı. siteden kendilerine mesaj attım, telif hakkı muhabbetlerine girmeden bana bunlardan yapabilicekler mi bakalım. teslim süresi, ürün kalitesi vs için bu entryi editlerim.

  denmiş ama belirtmekte fayda var, mobil uygulama şart.
 • isteyen olursa yüzde 10 indirim kuponlarını dagıtabilirim. 4 tane var elimde.

  edit : kuponlar bitti
 • bir süredir "şöyle bişey olsa ne güzel olur" dediğim, bugün tesadüfen n11'in bana önerdiği ama 210 liradan satılan ürünün asıl sahibi olduğunu öğrendiğim ve aynı ürünü 100 liraya sattığını görünce hemen bi tane kaptığım site. bir yazarın dediği gibi, hakkaten süper lan.
  süper hediye de olur ama en güzel hediye kendimize olur. gezelim, gezdiğimizi not edelim. hatıralar uçup gitmesin.

  kalitesini de gelince göreceğiz artık. gelince editleriz.

  edit: geldi geldi. şahane lan.
 • kişisel seyahat haritalarından yeni olan lotr middle earth haritası ile gönlümde taht kuran site. instagram hesaplarından önceden harita satın alanların gönderdikleri fotoğrafları yayınlayıp türkiye'den siktir olup gitmek isteğimi körüklüyorlar. böyle bir şey daha önce aklıma gelmişti ama adamlar benden önce davranıp yapmış.