• bir süredir "şöyle bişey olsa ne güzel olur" dediğim, bugün tesadüfen n11'in bana önerdiği ama 210 liradan satılan ürünün asıl sahibi olduğunu öğrendiğim ve aynı ürünü 100 liraya sattığını görünce hemen bi tane kaptığım site. bir yazarın dediği gibi, hakkaten süper lan.
    süper hediye de olur ama en güzel hediye kendimize olur. gezelim, gezdiğimizi not edelim. hatıralar uçup gitmesin.

kalitesini de gelince göreceğiz artık. gelince editleriz.

edit: geldi geldi. şahane lan.
  • dünya haritaları satan bir site. gittiğiniz yerleri dünya haritası üzerinde üzerinde işaretleyebiliyorsunuz. yaratıcı pinler falan güzel bir fikirden yola çıkılmış. benim gibi gezmeyi seven insanlar için güzel hatıralar saklanabilir.

mapofx
  • isteyen olursa yüzde 10 indirim kuponlarını dagıtabilirim. 4 tane var elimde.

edit : kuponlar bitti
  • çok fazla yurt dışına çıkan birisi olmasam da başarılı bulduğum ürünler satan site. görsellerde gördüğüm kadarıyla evde ofiste duvara asmalık kalitede haritaları olduğunu düşünüyorum. özellikle mantar harita gayet şık duruyor.

haritalardaki çeşitliliği artırırlarsa güzel olur. kuruluş amacının dışında olur ama mesela bi ortadünya, bi çapulcu haritası olsa fena olmazdı. siteden kendilerine mesaj attım, telif hakkı muhabbetlerine girmeden bana bunlardan yapabilicekler mi bakalım. teslim süresi, ürün kalitesi vs için bu entryi editlerim.

denmiş ama belirtmekte fayda var, mobil uygulama şart.
hesabın var mı? giriş yap