şükela:  tümü | bugün
 • on numara harita uygulaması. uygulama içinden seyahate çıkmadan gidilen ülkelerin haritası download edilir, gps yardımıyla güzel güzel gezilir.

  tek sıkıntısı, poi'ler biraz eksik, ama sürekli güncelleme geliyor sağolsun. son güncellemeyle birlikte driving route ve walking route da çiziyor.

  bu arada, google maps'ten offline indiriveririm canım nolcak demeyin, bir kez belçika'da göt oldum zoom yapamayınca, bir kez de ispanya'da google maps'in offline indirilemediğini tecrübe ederek göt oldum. neyse ki cağnım maps.me yetişti.
 • çoğu yurtdışı seyahatimde kullandığım uygulama. ilk başta limitli versiyonunu kullanıyordum, baktım çok işe yarıyor alayım dedim tam versiyonunu, bi baktım o gün tam versiyonu ücretsiz indirilebiliyor hemen indirdim. bugün gelen güncelleme ile önceden bulunduğun yer ile poi arasındaki rota verme uygulaması artık 2 poi arası yapılabiliyor hem de sesli navigasyon özelliği de aktif artık. yurtdışına çok çıkan, her yere yürüyen backpackerlar için biçilmiş kaftan, zira o ülkeye gitmeden tüm poi'lerin lokasyonları haritada etiketlenir ve hiç uğraşmadan her yer ziyaret edilir.
 • şahsım gibi yürümeyi seven araç sahibi olmayanlar için oldukça faydalı bulup, yeni yerler keşfetmek istediğimde sarıldığım canım programım. aldığı sık güncellemelerle gittikçe daha iyi bir hale geldi. konumumu sürekli yanlış gösteren google maps'e on basar. yandex ile kapışır.
 • özellikle yurtdışına giderken kesinlikle indirilmesi gereken, navigasyon konusunda gerçekten başarılı ve çok yönlü bir harita uygulaması.

  sadece çevrimdışı navigasyonla kalmıyor. haritaları oldukça zengin. süpermarket, tarihi eser, müze, tuvalet gibi kritik ayrıntıları barındırması sayesinde bilmediğiniz herhangi bir yerde gezerken müthiş bir kolaylık sağlıyor. google earth çıktılarını kullanabiliyor. birden fazla yer işaretlenmesine de olanak veriyor. sadece gideceğiniz yerin haritasını indirin, gerisini maps.me hallediyor. kullanın, kullandırın...
 • yurtdışına çıkarken kesinlikle yüklenmiş olması gereken uygulama.

  önceden gideceğiniz şehrin haritasını download ederek sadece gps yardımıyla kaybolmadan gezersiniz. kafelerden, müzelere olmayan içeriğe rastlamadım.
 • motosikletle dünya turundayız. sayesinde baya yerlisi gibi geziyoruz şehirleri. çok severek kullandığımız uygulama.
 • telefonu çok hafif oynattığınızda bile hareketi algılayarak okunu sizinle beraber değiştiriyor ve diğer navigasyonların yaşattığı lanet olasıca donukluğu size yaşatmıyor. sokağın ortasında mehter marşı gibi 1 ileri 2 geri yapmıyorsunuz. yurt dışında bir euro gibi, bir dolar gibi elzemdir bana göre.
 • size çıkmaz yollardan yol açan, internet olmadan da rahatça yurtdışında dolaşabilmenizi sağlayan uygulama. gideceğin ülkenin haritasını önceden indir, gittiğinde hayratları bile kolayca bul!
 • ınternet olmadan navigasyon programını kullanabilirsiniz. gitmek istediğiniz yerleri önceden harita üzerinden yer imi koyarak isaretleyebilirsiniz. harita üzerinde gezilecek yerler, cafeler, müzeler, marketler hatta tuvaletler bile gözükmektedir.

  yurtdışında hayat kurtarır. öyle bir uygulama ki haritada gördüğünüz pek çok marketin veya kafenin internet siteleri yazmaktadır. fiyatlarına bakabilir isterseniz hangisine gideceğinizi bile çok önceden seçebilirsiniz.
  yapmanız gereken tek sey gideceğiniz şehirlerin haritasını gitmeden önce indirmek.
  telefonunuza fotoğraf olarak metro ağının görüntüsünü de indirirseniz kimseye yer yön sormadan istediğiniz gibi gezebilirsiniz.
  "yurtdisinda gitmek istediğim metro yok yerlere travmay veya otobusle gitmek zorundayım hangisi ile gideceğim nerden bileyim" diyorsanız moovit isimli uygulamaya bakabilirsiniz. tabi o uygulama için internet gerekli.

  böyle uygulamalarla yurtdışını sanki yerlisiymişsiniz gibi gezebilirsiniz. gezmek çok kolay.
 • kesinlikle telefonumda bulunan en iyi uygulama. özellikle internetsiz çalışması, kullanan kişiyi nokta ile değil ok ile göstermesi yönünü rahatça bulmasını sağlaması, en dar sokaklarda en saçma merdivene kadar göstermesi muazzam. türkiye'de çok iyi iş görmese bile yeterli ancak avrupa sınırları içerisinde tahmin edebileceğinizden çok daha iyi. geçen yaz venedik'te gezerken ciddi anlamda kaybolmam ve tren saatime 20 dakikadan az bir süre kalmış olmasına rağmen venedik'in o dar karmaşık sokaklarından beni çok kolay ve hızlı şekilde çıkartması ve trenime yetiştirmesi ile bu uygulamaya olan saygım çok arttı. seyahat etmediğim zamanlarda bile telefonumdan asla silmiyorum, maps.me'nin telefonumda olması kaybolmamam konusunda bana güven veriyor. kullanın, kullandırın.