şükela:  tümü | bugün
  • akıllara sabri reyizi görmeyen cr7 yi, emre belgötoğlunu görmeyen zokorayı getirmiştir. bir kötü niyet var gibi görünüyor ama aslı astarı nedir bilinmez.

maradonayi gormezden gelen patrick kluivert
  • sadece maradonayı değil mourinho dahil 2-3 kişiyi daha görmezden gelmiş.
  • madonna'yı diye okuduğum ve video'yu izleyene kadar kafamda binbir türlü senaryo canlandırdığım görmezden gelme mevzusu. video'da bile madonna aradım.*
  • belli ki bazılarıyla kişisel sorunları var.
    velakin ; kluivert efendi, o siklemediğiniz maradona'nın malzeme taşıyıcısı dahi olamayacak bir seviyede olduğunuzu unutmuşsunuz.
    adetim değil bu konulara yazmak hele hele hiç haberi olmayacak tiplere buralardan seslenmek (kluivert'in ekşi sözlük okuduğunu sanmam) ama konu maradona olunca bu kadar piçliğe dayanamadım doğrusu.
  • maradona: çok da fifi
  • bildiğiniz üzere patrick kluivert psg'nin sportif direktörü. yani patronu katar sermayesi... peki katar'ın kiminle arası iyi? erdoğan ve ak parti ile. ya maradona'nın?... elbette yan yana maç izlediği fethullah gülen'le. yani bu hareketin nedeni birinin ak partili diğerinin fedöcü olması.
  • alakası bile yok ya.
    aksi video
  • bana görmezden gelmekten çok gerçek anlamda görmemesi gibi geldi ama hızlı ekşi linçcileri yine boş durmamış
  • çok bariz bir şekilde elini uzatan maradona'yı görmeden geçmesi için kör olması gerekiyor. sinek mi lan bu koca adamı nasıl görmez. boydan kaybetti, arada kaynadı diyenler olmuş. adamın surat ifadesi nedir öyle ya. dünyası yıkıldı resmen.