• hakkında 40 kişi yazarsa gelecek denen teknik direktör.

aha ben de yazıyorum: heynckes gelmiyorsa bu gelsin.
  • eğer bize(galatasaray) şöyle aha tam da bu şekilde top oynatabilecekse, 3üne 5ine bakmadan hemen getirilmesi gereken adam... imparatorun yerini tutmaz ama yapılan pressi gördükçe imparatoru hatırlatır..
    evet başkan madem yaptın bir şey etrafında ki danışman bozuntularına uyup yok advocat yok mancini filan uğraşıp tüy dikme
  • hani filmlerde hulusi kentmen'in kızını isteyen tarık akan'a başlangıçta karşı olduğu ama sonunda gönülsüz de olsa tamam gelsin dediği sahneler vardı ya, terim sonrası bielsa'ya bakışım öyle. gelecekse mancini gibi defans futbolu oynatacak hoca yerine bielsa gibi heyecan verecek bir hoca gelsin.
  • terimin yerine en iyi adaydır. kendisi ile uzun süreli sözleşme yapılıp ilk 2 sene sonuç ne olursa olsun işine karışılmamalı. gelişinde kendine yardımcı olmak amaçlı mustafa denizli yada şenol düneş gibi bir adam sportif direktörlük görevine getirilirse, fatih terim'in gönderilmesi anlam kazanır. (ben sportif direktör olarak fatih hocayı isterdim fakat bu saatten sonra kimse özür dilemeyeceği için çok zor görünmekte)
  • marcelo bielsa, kuslara bi el atsa!
  • fatih terim gibi bir adamı hem de böyle bir durumda kovarak uzaklaştırmaya çalışan bir yönetimin anlaşmayı dahi aklına getiremeyeceği çapta birisidir. he yanılırsam çok ama çok mutlu olurum fakat en kötülerden olan sevgili "dick" şimdiden hayırlı olsun. burnumuz da çıkmayacak boka hazırlıklı!
  • sadece galatasaray degil tüm lig icin ilham kaynagi olabilecek adamdir.. demem o ki gelirse sadece galatasaraya hizmet edilmis olmayacak gibi görünüyor.. mevcut teknik direktörünü muhafaza etmesi ve desteklemesi durumunda besiktasin gelecek yillar icinde ligde agirligini koymus, ne oynadigini ne oynayacagini bilen bir takim olacagi dusunulurse, özellikle besiktas galatasaray maclarini izlemek marcelo bielsanin da önemli katkisiyla cok keyifli olacak kanisindayim..
  • sözlükteki başlığının, "alabildiğine entry içeren başlıklar" hanesine taşınmasını istediğim deli.

(bkz: gel ulan gel)
  • ancelotti gibi bir adamın real madrid'in başında sahaya çıkabildiği dünyada işsiz olması, aslında var olmadığını gösteren kişilik.
  • (bkz: gel sen gel mübarek adam)
    atkısı da yok efendi efendi, gel de futbol izlemeye devam edelim. eşofmanını da kap gel, yeter beklettiğin. galatasaray'ın bir sistem takımı olmasını sağlayabilecek teknik adamdır. türkiye şartlarına mancini, blanc, trapattoni ve muadil adaylardan daha çabuk uyum sağlayacağını düşünüyorum. bu da şuanda bizim takımın en çok ihtiyacı olan şey.

zöge: onu eksilemeyin, bunu eksileyin.
hesabın var mı? giriş yap