şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gameloft) tarafindan yeni surulen oyun. game of war'un gelismisi. simdilik cok surukleyici. denenebilir.
  • gereken ilgiyi nedense görememiş olan oyun. halbuki çoğu oyundan çok daha iyi. travian ve age of empires karışımı bir şeyler olmuş, ben beğendim ve oynuyorum. umarım gereken ilgi gösterilir de güncellemelerle bizi memnun ederler.
  • 5 saattir giriş yapmadığım oyun. bilen varsa yeşillendirsin.
  • game of war'dan daha güzel ve gerçek paraya daha az bağımlı olan oyun. oyun içindeki kullanılan para gün içerisindeki eventlerden kazanılabiliyor ve para kullanımının etkisi gow'a göre çok daha düşük.

ha benim gibi bu tarz oyunların bağımlısı olup, sıkıntı yaşayanlara tavsiye etmem. zira 3 hafta oynadım ama beni zamanında ogame'in esir aldığı gibi esir almaya başladığını görünce severek ayrıldım.
  • bırakmaya karar verdiğim oyun, resmen esir alıyor.
  • hastası olacağınız oyun. başlarsanız acayip sarıyor. 3. haftamdayım. gece uyanıp hammadde kovalıyorum.
  • yarım akıllı telefonumun depolamasını ağlatan oyun.
  • üç günde, günde üç kereden sekiz öğün telefonumu şarja taktıran oyun
  • mükemmel bir android strateji oyunu, ayrıca hesabımı paslamayı düşünüyorum ilgilenenler mesaj atabilir.
  • açım, uykum geldi, kedi masanın üstünde uyuyakaldı ben hala oyunu bırakamadım. bu saatte bu yaşta atanamayan oyun kurucu gibiyim.
    ama zevkli.