şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hem klasik gitar tekniğine hakim hem de fingerstyle konusunda çok başarılı polonyalı genç gitarist.
  • gitarı çalmıyor da bence kendi aralarında bir dil geliştirmişler karşılıklı sohbet ediyorlar.

söz konusu şahsın youtube kanalı.
  • bu çocuğu izlemek gitar çalan birisini izlemek değil, tanrı'nın kendi ruhundan yarattığı bir varlığın müziği yaratışını izlemek olabilir. müziğin yaradılışı diye bir ayet veya mitolojik bir destan olsaydı, bu çocuğun performansına bakılarak yazılırdı. sadece izlemek bile ibadet gibi bir şey. gitar çalmıyor sanki gerçeküstü bir şey yapıyor.
  • youtube’ da arif in manchester’ a attiğı golü ararken denk geldiğim polonya ‘lı bir çocuk. aferin sana..
  • master of puppets yorumu ile harika bir tekniğe ve yaratıcılığa sahip olduğunu gösteren prodigy
  • sadece tek bir enstrümandan, aynı anda birkaç farklı ses çıkartabilmesi nasıl bir mucizedir bilmiyorum ama büyüleniyorum!

https://youtu.be/kjm9ymgk0_k
  • bu vakitten sonra figo'yu beğendik gibi olacak ama bu çocuğu yazın kenara.

şelpeyi kesin erdal erzincan abisiyle çalışmış.
  • ilkokul yıllarımda flüt ile olan acı hatıralarına rağmen senelerdir enstrüman çalmaya özeniyordum ve onca boş işin arasında herhangi bir icraatta bulunmadığım için kendime kızıyorum ki internette bu veletin videosuna denk geldim. sonunda enstrüman işini savsakladığım için kendime kızmayı bırakıyorum , işte yaradan bir kuluna yetenek verince zaten bir şekilde kendini belli ediyor , sende olsa şimdiye çıkardı diyorum. farkındalık bambaşka bir şey.