• mallorca'dan real madrid'e 3.5 milyon euro'ya transfer olan orta saha oyuncusu. daha 19 yaşında ve ispanya'nın u 19 takımının iyi oyuncularından biri.
  • çok bomba bir yıldız olucak buraya yazıyorum.

edit: arkadaşlar ben bu entryi girdiğimde bu adam forvet arkası oynuyordu ve dikkat çekici performansı vardı. şimdilerde sağ açığa devşirmişler. ve beklenen patlamayı gerçekleştiremedi sanırım. mundar ettiler çocuğu.
  • real madrid'te kaldığı müddet pek bir şey olabileceğini sanmadığım forvet arkası. james rodrigues ilk 11 oyuncusu, yedeği isco. onun dışında son bir senede yıldızı epey parlamış, milli takımının formasını giyen ve kendisinden neredeyse 3 yaş* küçük martin ödegaard var. real madrid'in de ispanyol futbolculara ne kadar değer verdiği de malum iken, ne bileyim.

fm 2015 profili: http://footballmanagerstory.com/…ile-marco-asensio/

dolar: 2,66 tl
    euro: 2,97
    kurşunsuz benzin 95: 4,82 tl
    ayrıca bjk transferde ince eleyip sık dokurken fb türkiye'de los fenerticos'u kurmaya çalışıyor. biz ise cüneyt tanman, dursun özback ve hamza(1+oğlu)'nun müthiş transfer politikaları sayesinde birlo, jpk ve sarbi ile şampiyonlar ligi'ne ambargo koymaya geliyoruz.
  • kiralık olarak kadrosunda yer aldığı rcd espanyol'da çıktığı 18 la liga maçında 8 asist ile oynayan 20 yaşındaki ispanyol ofansif orta saha oyuncusu. önceki iki sezon ise real mallorca formasıyla segunda division'da 56 maça çıkıp 7 gol 9 asist ile oynamış.
  • real madrid forması ile çıktığı ilk resmi karşılaşmasında muhteşem bir golle takımını öne geçiren 20 yaşındaki ispanyol hücüm oyuncusu.
  • ilk şampiyonlar ligi golünü polonya'nın legia warszawa takımına atan real madrid'li ispanyol futbolcu.
  • müthiş bir teknik kapasiteye sahip. sol ayağı muazzam, tertemiz. top ayağındayken sahanın her yerine hakim, çok başarılı bir şekilde pas dağıtıyor. yaşına göre epeyce olgun futbolu ve soğukkanlılığı da cabası. guti hazretleri'ni andırıyor bana biraz stiliyle, ki ondan daha büyük bir futbolcu olma olasılığını bile bir hayli yüksek görüyorum açıkçası. potansiyelini kıyaslama yaparak ortaya koymak gerekirse, real madrid'in son dönemlerde bel bağladığı isco, illaramendi, vazquez, jese gibi genç ispanyolların toplamından dahi daha fazla gelecek vadediyor kanımca. yaman topçu olacak bu delikanlı, sıkı takipteyiz.
  • football manager 2016dan tanıdığım oyunun buglarından biri olduğunu düşündüğüm oyuncu. bu cocuk inanılmaz her takımda ileride her mevkide hatta ortasahada bile tam verim. umarım harcanmaz geleceğin yıldızlarından olur.
  • 18 nisan 2017 real madrid bayern münih maçında şık bir gol atıp real madrid'i 4-2 öne geçiren yetenekli oyuncu. geleceği çok parlak duruyor.
  • real madrid'in sinan gümüş'ü sanırım. gol atmasına rağmen şimdilik bir olayını göremedim söylendiği kadar.
hesabın var mı? giriş yap