şükela:  tümü | bugün
 • yıldızı ilk kez zaragosa'daki 2004 avrupa gençler şampiyonası'nda parlamıştı. italyanlar'ın antonella riva ve carlton myers'la gelen atlet 2 numaralar ekolünün son temsilcisi. ancak ikisinden de çok daha iyi şutör. ancak onu farklı kılan en önemli özelliği olağanüstü basketbol bilgisi ve perde kullanmayı kusursuz uygulaması. her savunmacısını perdeye takabiliyor. o kadar verimli perde kullanamayan 35 yaşında yıldız şutörler var. açı ve yön değiştirmede, topsuz oyunda kusursuza yakın. üstelik daha 19 yaşında bu kadar oturmuş bir oyuna sahip olması inanılır gibi değil. o kadar ki siyah oyuncuların fiziksel özellikleri nedeniyle çok daha üstün olduğu skorer guard pozisyonunda avrupalılar'a biraz burun kıvıran nba takımlarının bile fazlasıyla sulandırıyor. 2006 nba draftinde bir aksilik olmazsa ilk 15 hatta ilk 10 içinde seçilecek.

  ha eksiği yok mu? olmaz mı? italyan sonuçta ve skorer. doğal olarak fazlasıyla kendini beğenmiş ve bencil. neyse nba'de burnunu sürterler biraz sanırım
 • duzgun bilege ve son derece iyi atletizme sahip oyuncu. izleyelim ve gorelim;

  http://195.56.77.209/top5/1-10666-dsl.wmv

  http://195.56.77.209/top5/4-10666-dsl.wmv
 • son 10 yılda italya'nın yetiştirdiği en iyi 2 numara. gelecekte andrea bargnani ile italya'yı sırtlayacaklar.
 • 2007 nba draftına katılmaya karar vermiş italyan şutör..dileğim jazz* tarafından seçilmesi..
 • kendisi için yeni ray allen diyorlar, efendim. oynat uğurcuğum;

  http://www.youtube.com/watch?v=ec-a4n9-ti8&nr
 • 2007 nba drafti'nde 18. sırada gsw tarafından draft edilmiştir. draft tahminlerinde 20. hatta 25. sıradan önce kendisine pek şans verilmiyordu. 25. sıra utah jazz için iyi bir pick olabilirdi.

  warriors'da önünde jrich ve hatta monta ellis olacak, takım bu ikisini de bu draftte ilk 10dan seçim yapabilmek ve marketing stratejileri gereği de yi jianlian'ı bir şekilde takıma katmak için takasta kullanma eğilimindeydi. bu durum gerçekleşmese de, warriors ellis'i ciddi anlamda takas etmek istiyor, böyle bir durumda bellinelli hatırı sayılır oynama süresi bulabilir, don nelson'ın şuta dayalı oyununda çok da sivrilir, ama aksi takdirde oynama şansı fazla bulamayacak gibi.
 • golden state'teki ilk yılında fazla forma şansı bulamadı ancak don nelson yönetimindeki warriors'ta rotasyona hemen girmesi zor. bu sezon yaz liginde kendini gösterebilirse seneye iş yapar.
 • takım arkadaşı andris biedrins kendisi için, "bizim takımdaki en iyi şutör" demiştir, haklıdır da.
 • zaten savrukluğuyla tipik bir don nelson oyuncusu olan ama bir türlü nelson'un gözüne ve sahaya giremeyen marco, nihayet bu sezon kendini göstermeye, dakika almaya ve saçma sapan tercihler yapıp şutlar salamaya ve onları sokmaya başladı. tam da don nelson'un istediği gibi. her şey iyi gidiyor.
 • italyan yarmasi ayi; esmer guzeli komsum. annesi kisa boylu sarisin bir teyze, babasi da orta boylu, olabildigine gobekli tipik italyan gorunuslu bir amca. cocuk ikisinden de en az bir 10 kafa boyu kadar uzun duruyor. bir de sunnetli galiba, turk erkekleri gibi sortunun ustunden seyini kasiyordu. bugun markette karsilastik da.

hesabın var mı? giriş yap