şükela:  tümü | bugün
 • eski isvicre milli futbolcu. futbol hayatinin yarisini isvicre yarisini fransa'da gecirmi$tir.

  1997 senesinde galatasaray ön eleme de fc sion'u elerken forvetinde bu arkada$ vardi.
  ümit aktan artık sacından mı, tipinden mi, futbolundan mi bilinmez kıl olmu$tu grassi'ye. monaco'da forma giyip o sene sion'a gecen marco grassi ilk maca ciktigi andan itibaren ümit aktan'ın yogun saldırısına maruz kalmi$, maci sifir gol, sifir asist, sifir pas, sifir tac ati$i ve sifir ileri pasla bitirmi$tir. doktor kubilay'a selam ederim.

  macın ilk yarisinda ortalanan bir topa vuran grassi'nin $utu üstten auta gidince ümit aktan grassi topa sion'dan vurdu, top cenevre'den auta cikti. cok güzel grassi hep böyle devam demi$ ekran ba$indakilere güven a$ilami$tir.
  macin ikinci yarisinda havadan bir pası gögüsle istop etmeye cali$an grassi muvaffak olamami$ top taca cikmi$tir. ümit aktan devreye girip kücük bir zevk gülümsemesi ile birlikte grassi topa gögüs istobu yapmaya cali$ti top sanki agaca carpıp geri geldi, böyle devam böyle devam diyerek isvicre'nin o dönem yeti$tirdigi en önemli oyunculardan birini psikolojik olarak mikrofondan yarattigi sinerji ile yer ile yeksan etti.

  grassi'nin kariyeri bu macla ve ümit aktan'la beraber diki$ tutmadi. nereye gitse bir seneden fazla kalamadi. 2000'de futbolu birakti mac yorumlamaya ba$ladi tf1 de. o da onla bunla ta$ak gecti eskinin öcünü aldi.
 • 1976 doğumlu italyan ressam. hiperrealizm (fotorealizm) denebilecek eserler verse de kendisi bunu kabul etmiyor ve sürrealizmden etkilendiğini ve o alanda çalışmalarda bulunuduğunu söylüyor. oldukça etkileyici resimleri var.
 • detayları takdire şayanın da ötesinde, adlandırılamayan ressam.

  yeşil kraliçe: http://www.marcograssipainter.com/…queen-sito-2.jpg

  hipergerçek uzay - tabula rasa: http://www.marcograssipainter.com/…to-1-864x875.jpg

  "bahçe": http://www.marcograssipainter.com/…cola-900x900.jpg
 • fotoğraf çeker gibi resim çizen sanatçı.

  https://instagram.com/p/bhhbmzlfoms/
 • kendisi gibi resim çizebilsem peygamberliğimi ilan ederdim sanırım. manyak mısın sen kardeş? nasıl bir beyin, nasıl bir yetenek bu?
  https://www.instagram.com/…heet&igshid=e7x8v8cmgtvr