• dün akşam panathinaikos'un kendi sahasında 4-1 kazandığı uefa kupası maçında 4 golü de atmış olan futbolcu..
  • kıymeti bilinememiş isveçli golcü. ülkesinden sonra groningen kariyeri çok iyiydi. yanlış zamanda hamburg'a transfer oldu. ama toparlandı şu an yunan ligi'nde. umarım bir gün ülkemizde izleriz kendisini.
  • kendisine çamaşır makinesi diyenlerin içinde dolaştıran forvet.
  • trabzonspor’a bu akşam bir gol atmış isveçli forvet.
    hakem değil miydi bu diyorum ben hala. hakem olan markus merk imiş.
  • göztepe diyorlar.
  • goztepe demekle kalmazlar umarim goztepe'ye gelir. fizigini iyi kullanir, karambolden atar, dogru zamanda dogru yerde olur atar, tekte vurur atar, her turlu gol atar. tam bizim liglik adam.
  • 2009 u21 avrupa şampiyonası'nda attığı 7 gol hem onu ev sahibi isveç'in en verimli ismi yaptı hem de turnuvanın gol kralı. tabii bu başarılar bazen ölçü olmayabiliyor. hollanda liginde leblebi gibi gol atması vesaire. iş ki bu performansın devamını getirsin. italya serüveni erken olabilir ama berg'i bundesliga paklar diye düşünüyorum.
  • yakın zamanda 33 yaşına girecek olmasına rağmen hala çoğu ligde iş yapacağına inandığım golcü. zamanında hamburg yerine başka takıma gitmiş olsa belki çok farklı bir kariyeri olurdu. sonrasında panathinaikos'a gidip durumu fazlasıyla toparlamıştı ama artık 30'lu yaşlara yaklaştığı için üst düzey bir transfer yapması zorlaşmıştı. orada oynadıktan sonra bae'ye gitti, orda da atmaya devam etti. hızı falan azalmıştır haliyle ama finishing hala 20. bu sezon krasnodar'da da en kötü çift haneli gol rakamlarına ulaşır diye düşünüyorum.
  • geçtiğimiz sezonun yunanistan gol kralı. önümüzdeki sezon birleşik arap emirlikleri takımı al ain fc forması giyecektir. 3.3 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuş.
  • (bkz: markus merk)
hesabın var mı? giriş yap