şükela:  tümü | bugün
  • herkesin heyecanla beklediği kıyamet alameti. şahsi fikrim şudur ki: bırakalım geçsin efendim! evet bırakalım salınsın güzel dünyamızın çevresinden. zamanında ne kuyruklu halleyler, ne göktaşları tehdit etti de bana mısın demedik. hayır armageddon diye film izlemişiz biz. fırlatır elin amerikalısı fezaya roketini, koyar çekirdeğine nükleer tedarikli bombasını olur marduk toz bulutu toz. hey babalar be! kolay mı öyle elin gezegeni gelecek de yıkacak yerimizi yurdumuzu. tek minaremizi bile eğemez kalıbımı basarım. şimdi kendisine burdan sesleniyorum:

ulan marduk;
    ates olsan cürümün kadar yer yakarsın
    kalıbının adamı ol yörüngenden şaşarsın
    gelme buraya ozonda kızarırsın
    anca hazar denizi'nde med cezir yaparsın

deniz dedim ama o da göl ha aslında..tesirin yok manasında hani..anladın sen beni marduk..bildin sen beni..
  • 21 aralıkta gelecekse anasının amını tersten görecek olan çakma put. kendisine açık mektup yazdım. türkçe bilmeyebilir ingilizce açıklama da ekledim altına;

"ne ayaksın sen amına kodumun putu. senin ananı avradını sikerim bak. 21 aralık dünyanın sonu falan utanmıyon mu lan insanları korkutmaya. götün yiyosa çıksalın'a gelsene lan ibnetor. seni de mayaları da üstüste koyar sikerim adam ol!!!"

"what foot you are fucking dick. ı fuck your mom and wife. dont you emberassed scaring people lan. if you man enough come to ciksalın you fuckin faggot. ı fuck you fuck the mayans in front of you. be man!!!."
  • albümlerini helikopter pistinde kaydettiklerini düşündüğüm metalci grup.
  • marduk'un aynı zamanda, yazıyı bulduğu sanılan eşşek sıpalarına -ki likyalılar, klikyalılar, vs. die türlü çeşitlerde bilinebilirler- yazıyı bulduran şeytan olduğu tezi wardır -yine ki, martin mystere bi macerasında olayı irdelemiştir-

vakt-i zamanında insanlar o kadar saftırlar ki, yazmaya veya konuşmaya ihtiyaç duymazlar, kimsenin zikrinde/fikrinde kötülük yoktur, hep telepati ile anlaşırlar; bir gün "pis şeytan marduk" çıkagelir ve yazıyı, şifreli muhabbetleri öğretir, insanlığın düzeli bozulur... bilemedim tamamını...
  • kendisine şu satırlarla seslenmek istiyorum.

üç gün dedin, beş gün dedin
    21 aralık oldu gelmedin.
    gündüz belli, işin var...
    gece oldu gelmedin.

geçen cuma gelecektin aylar oldu gelmedin...
  • " - sahi kız sıdıka sen bilrsin kim bu marduk?
    - 3600 yılda bir dünyadan görülen bir gökcismi anne, ayrıyetten eski mısır'da bir tanrı.
    - çapraz bulmaca gibi konuşmasana kız anneyle! insan gibi bir soru sorduk."

(bkz: kişi başına bir yalnız)
    (bkz: atilla atalay)
  • pluton'un gezegenlikten çıkartılmasına kafası bozulmuş mahallenin mükemmel abisidir. yakın zamanda hesabını soracaktır.

(bkz: delikanlı mısın ulan marduk)
  • yarrak gibi gezegen.

2011'in yarısını geçtik hala görünürlerde yok. nerdesin olm hayatıma sana göre endeksledim ben !
  • izmirli suserlerin gozunden kacmis olmasina sasirmakla birlikte marduk sevgisi diger belediyelerde ki badem biyikli kadrolasmaya karsilik izmir buyuksehir belediyesinde de satanist kadrolasmaya yol acmis , icimize umut tohumlari ekmistir.

http://img199.imageshack.us/…g199/3281/mardukqz.jpg
  • babil'in en güçlü tanrısı... mezopotamya mitolojisi diyelim yine marduk'u enki'nin oğlu olarak nitelemiştir...

hesabın var mı? giriş yap