• enterasan bir çekiciliği olan aktrist. runaway jury adlı filmde yan rollerden birindedir.
  • what about brian dizisinde yuva yıkmak isteyen hanım rolündeki oyuncu. bana kalırsa gayet de başarılıdır işinde, fakat bir türlü çıkış yapamamış bugüne kadar. televizyon dizilerinde oyalanıp durmuş, o kadar çok oyalanmış ki mutlaka gözünüz bir yerden ısıracaktır kendisini. ama adını söylesem bilmezsiniz ya, lanet olsun bu düzene.

queen of the damned adlı ilginç projede yer aldığı için lanetlenmiş olabilir, evet.
  • lost'un bir bölümünde hurley'nin müzik dükkanında çalışan sevgilisi starla'yı canlandırmıştır.
  • şu sıralar en son shameless'da müslüman market işletmecisinin başı kapalı müslüman karısı olarak gördüm kendisini, gerçi orada tanıdım, kendisine tv serileri piyasasında oldukça hatırı sayılır bir geçmiş yapmış 1991 yılından beri. ayrıca tatlıda bir kadındır.
  • lost'un everybody hates hugo isimli bölümünde* hurley'in gittiği bir müzik dükkanında huley'in asılmaya çalıştığı bir kasiyeri canlandırdığı -küçük- bir rolü bulunan sevimli aktrist. yaklaşık olarak şöyle bir yüze sahip kendisi.
  • shameless (eu) dizisinde kash'in karısını canlandıran müslüman ablamızın ta kendisidir.
  • aynı zamanda amerikali gerilim ve suç romanı yazarı olan john d. macdonald'ın torunudur.
hesabın var mı? giriş yap