şükela:  tümü | bugün
  • il postinodaki ismi beatrice russo...
  • 1969 messina doğumlu.
    "the world is not enough" filminde oynadığı cigar girl rolüyle ünlendi.
    mankenlik ve fotomodellik yapıyor. (bkz: james bond)
  • italya'nin en meshur mankeni,world is not enough'ta da oynamistir ve dillere destan buyuk gogus olculeri vardir.
  • etli dudaklari ve bıngıl hatlari ile gercek bir italyan dilberi. francesca dellera dan daha iyisi gelmez derdim. geldi.
  • http://www.geco.it/cucinotta/index.htm gibi bir resmi web sitesine sahip bayan kisi. bakalim nasilmis..
  • sicilya doğumlu,italyan oyuncu.
  • sopranos'un ilk sezonunda yer alan 'isabella' bölümünde, beyaz elbisesi ve esmer teniyle tony soprano'nun hayallerini süsleyen italyan kadını isabella'yı canlandıran sicilyalı aktris. akdeniz kadinlari diye kafanızda canlanan resmin bir yansımasıdır adeta bu hanımefendi. bir diğeri için; (bkz: anna gigli molinari)
  • herkes monica belluci diye düşlerken italyan kadınını, kendisini unutanları kınadığım canlı. ama maalisef türünün az örneklerinden biridir.
  • 994' senesiydi, yilanlarin sicaktan adana da yollara sere serpe serildigi bir yil diye tahmin ediyorum, yoksa adana ile yakindan uzaktan bir ilgim yok idi bu sene.
    genctim, henuz yeni mayalanmis hamurun kulak kivaminda oldugu kadar genc ve tecrubesiz.
    amcam, amcam diyorum ama essas degil lafin gelisi,
    bakkala sigara aldirmaya gondermis beni...

sagima soluma bakiniyorum yolda belki uc bes bozukluk bulur, sigaradan artan parayla birlestirdikten sonra
    buz gibi bir dondurmayi mideye indiririm diyerek.
    tabii yani, yazin sicaginda elin amcasi icin bakkala sigara almaya gidiyorsam bir nedeni var degil mi?
    cocuguz dediysek aptaliz demedik.

boyle bakinirken bir dergi kapagi ilisti gozume ansizin.
    esmer tenli, simsiyah sacli, kapkara gozlu ,siyah iccamasiri giymis bir melek bana bakiyor.
    kalbim eridi ayni kizartma makinasindan firlayan ekmegin uzerine surdugum margarin gibi.

o yil il postino filminde oynayip unleniyor bu kizimiz ve birtakim erkek dergilerine resimler vermis bende tesaduf edip salya sumuk olmustum o ufacik yasimda, ufagim dediysem kalbim yok demedim.

yillar sonra baktim da resmine ne bulmusum o genc yasimda bu kadinda bilmiyorum.
    bizim bir komsu kizi vardi zeynep kapkara gozlu siyah sacli acaba ona mi benzettim ne, evet ilk doktorculuk filmini cektigim ayse pardon zeynep, off ne guzel bir kizdi acaba nerdedir simdi dur bir facebook'a girip taratayim.
  • sözlükte, güzel kelimesinin tam karşısına ismi yazılması gereken kadın.