• çaylak statüsünde entry kasmakta olan yeni bir yazar adayı. şimdiden hoşgelmiş...

edit edit edit: fazla kasması titizliğinden, titizliği deliliğinden gelen bir dosttur. yazar olmuş bilem.
  • idolumdur kendisi , entrylerini zevkle okurdum. onu en cok su sekliyle sevdim; dusuncelerini savunurken tirnaklarini gecirir ,koparir . akilli ve guzel olan nadir bunye.
  • entrylerini ilgiyle takip ettiğim, bu güne kadar farkettiğim en başarılı altıncı nesil yazarlardan biri. *
  • soğuk kış akşamlarının bir kadeh kırmızı şarabıydı. değişti, sıcak günlerin soğuk beyaz şarap kadehinin içine döküldü. dionysos kendi yarattığı canavara şaşırdı; "delidir ne yapsa yeridir" dedi. maria dionysos'a "salak, ben anarşistim deermişim" diye cevap verdi.

hatırlatırım demiştim; insan yüreğindeki sarkıt ve dikitlerin haritasını çizendir kendisi.
  • vakti zamaninda sari sacli, mavi gözlü prensesin ismiymiş.
  • 11ekim saat 14 00 da ssg ideefixe te esnasında şöyle güzide bir soru sormayı akıl edebilmiş, yurdumun güzide basın mensubu:

[14:32] mariadebonne: dizi film teklifi alıyor musunuz ? alırsanız oynar mısınız ? oynarsanız kaça oynarsınız? aldığınız parayı sözlüğe mi kişisel zevk ve ihtiyaçlara mı harcarsınız ?
  • ... onu sevmek, aynı huniyi kafaya takmaktan geçer, evet...
  • küçüklük yıllarında nefis bir ironi tekniğiyle ağaçlar hakkında yazdığı bir şiiri vardır.

kalemdir elimizde
    odundur sobamızda
    kesmeyelim ağaçları
    yakmayalım onları
    ...
    küçük ozan mariadebonne
  • türkçe; manyak bonesi.. bir nevi deli gömleği, evet...
  • gonul rahatligiyla kaynak olarak gosterebilecegimiz yazarlardan biridir.
hesabın var mı? giriş yap