• 1 temmuz 2016'dan itibaren real madrid castilla'dan real madrid'e geçecek 1993 doğumlu forvet.

detaylar
  • hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla topla oynamayı seviyor . son vuruşları da çok kötü değil gibi . özellikle fiziği gayet iyi . biraz boyu kısa olsa da atletikliği sayesinde rakip savunmaları baya yordu . ayrıca chelsea'ye uzaktan attığı gol çok güzeldi .

biraz geç adını duyurdu sanki , yaşı 23'e gelmiş . hoş adını daha duyurmadı ama as kadroya yükselmesi kendisi adına büyük bir adım bence . geçen sezon real madrid castilla ile çıktığı 33 maçta da 24 gol atmış . benzema ve morata'dan formayı nasıl alır bilmem ama kupa maçlarında rahat oynar gibi .
  • izlediğim kadarıyla hızlı ve güçlü bir forvet premier lige gitmesi olası
  • 8 milyon euro'ya olympique lyonnais'a transfer olan top tepici. real madrid, sonraki satışından yüzde 40 pay alacakmış.

http://www.sporx.com/…-transfer-etti-sxhbq637587sxq
    https://twitter.com/…rkez/status/880826250834702337
  • real madrid'i çok yakından takip ederim, castilla ve juvenil takımlarına kadar oyuncuları takip ediyorum, dominik cumhuriyetinden mariano, 24-25 yaşında ama castilla'da ve geçen yıl real madrid a kadrosunda, yıllardır parlamayı bekleyen bir elmas gibi, realin yüksek profilli hücum hattında sıkılmış limon muamelesi gören bir oyuncuydu. şimdilerde real'de yedek hücumcu yok, geçen yıl wolfsburg'da doğru dürüst ilk 11 şansı bulamamış borja mayoral a takıma geri döndü ama mariano kendisinden çok daha kalifiye bir oyuncudur.

bana arkadaşlar sorardı, beşiktaş'a kim gelse sence, fener'e kim gelse falan diye ben hep derdim keşke mariano'yu transfer etseler. hem aç bir oyuncu, kendini gösterme hevesinde, hem hızlı hem teknik, girişken, bitirici. lyon 8 milyon verdi aldı, onlar bilmiyor mu ismi olan asiti kaçmış yıldızlar getirmeyi? adamların scout ekibi işi biliyor, bizim gibi 33'lük dünya yıldızlarına servet dökmüyorlar.
  • lyon kariyerine iki maçta üç golle süper bir başlangıç yapmış futbolcu. lyon bu arkadaşı birkaç sene sonra muhtemelen aldığının beş altı katına satacaktır.

lyon'un bu transfer için reale ödediği para ile galatasaray'ın ndiaye için osmanlıspor'a ödediği paranın aynı olması kulüplerimizin nasıl yönetildiğine dair acı bir ayrıntıdır.
  • belhanda ile aynı maliyetli olan oyuncu.
  • önümüzdeki yıllarda yeni bir lacazette izletecektir.kaliteli bir oyuncu ve 24 yaşında 26-27 yaşlarında gerçek performansını göreceğiz.buyuk bir takıma tekrar transfer yapabilir
  • real madrid'in 33 milyon euro bedelle geri aldığı oyuncu.lyon'da 17/18 sezonunda toplam 21 gol attı,real ona ciddi ciddi güveniyor ama 25-26 yaşına gelmesi ve sadece 1 sezon üst düzey oynamış olması (diğer yıllarda real madrid b ve c takımında) soru işareti.bakalım rotasyonda kendine ne kadar yer bulacak.
    edit:21 milyon euroymuş
  • real madrid'e dondugune sasirdim ne yalan soyleyeyim.

gecen sezon lyon formasi ile ligde 34 macta 18 gol 5 asisti var. uefa avrupa ligi'nde de 2 gol 2 asist.

real'in kimseyi bulamayip eski oyuncusuna yoneldigine inanmak istemiyorum. kotu oyuncu degil kesinlikle ancak real madrid ayarinda da olmadigi net. ustelik herkes yilin transferini beklerken...
hesabın var mı? giriş yap