• bunun kadar moru bi tek pepee'nin annesi giyiyor.
  • s05e14

--- spoiler ---

mor rengin dullarin rengi olduğunu ogrenmemle birlikte breaking bad e olan saygimin bir kat daha artmasını sağlayan karakter.
    --- spoiler ---
  • mor rengine aşırı bir düşkünlüğü vardır.
  • skyler white'ın kız kardeşi, dolayısıyla da walter white'ın baldızı olan karakter. bir kleptoman evet, ama ona rağmen skyler'dan daha normal geliyor göze. zîrâ her şartta ve durumda ailesine değer veriyor, eşinin yanında yer alıyor.
  • breaking bad dizisinde haset kavramının vücut bulmuş hali olarak tiksindiğim bir karakterdi. ama sanırım yanlış anlamışım:

http://www.youtube.com/watch?v=n69um2rzvhg

oynayan aktristen daha iyi bilecek halim yok ya. neymiş efendim, hanımefendi ile ablası skyler arasında çok derin bir sevgi varmış. bu manyak kocalar arasında nasıl hayatta kalırız gibisinden bir dayanışma varmış falan. bulllllllllshittt! bekliyordum ki "ya işte marie hayattan beklediği bazı şeyler olmayınca psikolojisi bozulmuş biri, ablasını zaman zaman kıskanıyor ve fesatlık yapabiliyor" falan desin. eğer aktris hanımefendi haklı ise geriye 3 ihtimal kalıyor. ya ben başka bir diziyi izledim. ya ingilizce yetersizliğinden yukarıda talking bad'de denilenleri yanlış anlıyorum. ya da gerizekalıyım.

benim gördüğüm şuydu: marie son derece bencil bir karakter ve kendisini sürekli ablası ile kıyaslayan bir düşünce içerisinde. zaten kendi çocuğu olmadığı için ablasına karşı bir kıskançlığı var. bir de kocası kendi kocası hank'ten çok daha sümsük biriyken coşup uyuşturucu kralı heisenberg gibi karizma ötesi birine dönüşünce kıskançlıktan çatır çatır çatlıyor.

--- spoiler ---

hele o acımasız tavırlarla babasının yaptıklarını walt jr.'a anlatması konusunda skyler'ı sıkıştırırkenki halleri yok muydu!

--- spoiler ---

aktrisi başarılı performansından dolayı takdir mi etsem yukarıdaki videodaki bullshit için yersem mi bilemedim.
  • walt kocasının tedavi masrafını karşılarken yüzü bayağı gülüyordu, sonradan meth işini öğrenince neden bu kadar tepki verdi anlayamadım.

amk çocukları hepsi birden adaletin yılmaz bekçileri oldular. hank desen şahsi hırsa dönüştürdü, bu şıllık da artık nedendir bilinmez sanki biri kuyruğuna basmış gibi tepki verdi olanlara.

sıkıntılı karakter.
  • herbokolog, herkese emirler yağdıran çok bilmiş karının teki. kocasının mesleğinden güç alıp herkese hava basan, kocasına bile neyi yapması gerektiği konusunda emirler veren ama kendisi hiçbir bok olmayan; en gıcık olduğum kadın tipi. düşman başına!
  • lan sizin ananız babanız nasıl çocuklar yetiştirdi be ahmak karılar
    hırsız haliyle kalkmış walter'a 'neden ölmüyorsun walt, ölsen herşey çözülür. git kendini öldür' diyebilmiş kaşşar.
    180bin doları alırken ağladın mutluluktan o ne iş? çocukları kaçırmaya çalışmasını falan saymıyorum bile.
  • uzak çekimlerde dönme gibi görünen breaking bad karakteri. acayip erkeksi yüz hatları var.
  • en az ablası skyler white kadar orospudur. yatsın kalksın hank schrader reyize dua etsin. yoksa sözlükte akibeti orospu ablası skyler white gibi olurdu.
hesabın var mı? giriş yap