şükela:  tümü | bugün
  • bosna hersekli müzisyen. ilerde alır yürürse diye buralara yatırım yapıyorum.
  • 2016 yapımı isviçre filmi die schwalbe'ın müziklerini yapmıştır. soundtrack genelde dingin olup 2017 yılında yine kendi adını taşıyan albümünde müzikal anlamda daha doygun parçalar mevcut.

özellikle açılış parçası quatere de yann tiersen tınıları almak mümkün.
  • bosna hersek doğumlu isviçreli müzisyen.

kendisini tanımak için restrictus adını verdiği eserini dinleyebilirsiniz. muhtemelen beğenecek ve diğer eserlerini arayacaksınız, bu noktada gravis adlı eseri sizi yine mutlu edecektir.

çeşitli belgesel ve küçük filmlerin müziklerini besteliyor 2018 yılı itibariyle, ancak kendisinin ismini ilerleyen günlerde büyük çaplı film veya dizilerin soundtrack albümlerinde sıkça duyacağımızı düşünüyorum.

imdb
  • 17 kasım cumartesi salon iksv'deki konserini iple çektiğim bosna doğumlu, isviçreli akordeon sanatçısı.

oradan aktarıyorum: ilk gençliğini kendi enstrümanının hangisi olduğunu bulmakla geçirdi. hannover’da lisans, basel’de oda müziği doğaçlamasına ilişkin yüksek lisans eğitimleri aldı. bütün klasik eğitimine rağmen bir grupta çalmanın kaosunu özlediğini fark etti. isviçre’de birçok grupla sahne aldı, prodüktörlük yaptı, filmler için besteler hazırladı, kendi stüdyo ve plak şirketini kurdu. 2015’te portishead’den geoff barrow, batkovic’in akordeonuna hayran kaldı ve grubu beak’in alt grubu olarak turneye davet etti. ardından yine barrow’un kurucusu olduğu plak şirketi ınvada ile el sıkıştı. 2017’de kendi adını taşıyan ilk solo albümünü ınvada aracılığıyla yayımladı.

çabuk gel kasım, çabuk. al götür şu pis sıcakları, ver bana konserleri.