şükela:  tümü | bugün
 • gökhan gönül'e iyi bir cevap olacak gibi görünüyor.

  enterasan gelişmeler.
  korkulur bu aziz yıldırım'dan !
 • hayır adam eğer beşiktaş'tan ayrılırsa mevzunun kesinlikle para olmayacağını zaten söylemişti. kaldı ki fenerbahçe'nin de mali durumu malum. gomez'in de attan inip eşeğe bineceğini sanmıyorum.

  ha bu arada gomez ön libero değil, ne yapacak fenerbahçe'de? *
 • işte şimdi anca formasını alırlar.
 • beşiktaş'a "şampiyonlar liginde bu takımla başarılı olamayız" diye kem küm eden adam niye fenere gidipte ön eleme oynasın ki?
  keşke oynasa bonservisin yarısı bize gelir.
 • bu transfer beşiktaş'a duble kar getirir.

  1-fenerbahçe'nin ödeyeceği bonservisin yarısı beşiktaş'a gelir.

  2-fenerbahçe yine cl önelemesinde yenilerek uefa'ya düşer ve mario anyayı konyayı anlar

  3- beşiktaş uygun fiyata yeni mariosunu alır

  peşin edit:aga sen iki demistin?

  o üçüncüsü sana girsin diye!!!
 • olmayacak duaya amin demektir. ne kadar doğru bir transfer olacağı tartışılır. ancak şunu da belirtmem lazım, fenerbahçemiz böylesine yıldızlaşmış futbolcuları özellikle de santrfor mevkiinde olanları fazlasıyla transfer edip çürümüye terketmiştir her zaman. kariyerini heba etmek isteyen her futbolcu fenerbahçe yolunu tutabilir. nasıl bir yönetim anlayışımız var şaşırıyorum.
 • fenerlilerin gökhan gönül ezikliğinin gazını almak için çıkarılmış boyalı basın haberi.
 • ben bu haberi hürriyet spor'da okudum. hazırlayan kişinin bonservisin yarısının beşiktaş'ta olduğundan haberi yok.

  yani olay şu beşiktaş'ın gomez'i 5 milyon euro'ya alması ile fiorentina'nın gomez'i 10
  milyon euro'ya fener'e satması aynı değer fiorentina için. 20 milyon euro falan ödemesi lazım fener'in aynı şekilde gomez'e de 7 falan ödemesi gerekiyor.

  imkansız gibi bir şey yani. ama gökhan gönül'ün acısı iyi koymuş fenerlilere. burası kesin:)
 • yavaş transfer olsun diyesi geliyor insanın.
 • şurda yazan beşiktaşlılara bakarmısın aahahahaa asdfssff :) yeni meşhur olmuş küçük ibo özgüveni nedir böyle siz manyak mısınız amına koyim :))) hassiktir ya kafalara bak lan asdfsadfasfs..
  "şimpiyinlir ligi" he amk 20 yıldır nerdeyse her sene şampiyonlar ligine katılan gs taraftarı bile sizin kadar özgüven barındırmıyor vay arkadaş ya vallahi aklı başında ve çok sayıda bjk taraftarı dostum olmasa bu davarların hepsi mi böyle derim. şampiyon oldunuz vallahi billahi alkışladım beşiktaşlıları da bu şekilde harbi tiksindiriyorsunuz veletler, abilerinizden örnek alın da ayaklarınız yere bassın az.
  koskoca beşiktaş kulübü taraftarının bir kısmının bu kafada olması insanı ilk başta güldürüyor ama futbolun gelişimi açısından şevkini kırıyor.

  tanım: iticilikte çığır açan türk futbol taraftarının en nadide örneklerini görmemizi sağlayan alman panzerinin saçma sapan bir habere konu olan uydurma transfer haberidir.