şükela:  tümü | bugün
  • gökhan gönül'e iyi bir cevap olacak gibi görünüyor.

enterasan gelişmeler.
    korkulur bu aziz yıldırım'dan !
  • gerçekten iyi bir cevap olabilir bu transfer denilen olası transfer, bonservisin yarısının beşiktaşa ödeneceği düşünülürse, dehşet adam bu aziz adam :)
  • hayır adam eğer beşiktaş'tan ayrılırsa mevzunun kesinlikle para olmayacağını zaten söylemişti. kaldı ki fenerbahçe'nin de mali durumu malum. gomez'in de attan inip eşeğe bineceğini sanmıyorum.

ha bu arada gomez ön libero değil, ne yapacak fenerbahçe'de? *
  • işte şimdi anca formasını alırlar.
  • beşiktaş'a "şampiyonlar liginde bu takımla başarılı olamayız" diye kem küm eden adam niye fenere gidipte ön eleme oynasın ki?
    keşke oynasa bonservisin yarısı bize gelir.
  • bu transfer beşiktaş'a duble kar getirir.

1-fenerbahçe'nin ödeyeceği bonservisin yarısı beşiktaş'a gelir.

2-fenerbahçe yine cl önelemesinde yenilerek uefa'ya düşer ve mario anyayı konyayı anlar

3- beşiktaş uygun fiyata yeni mariosunu alır

peşin edit:aga sen iki demistin?

o üçüncüsü sana girsin diye!!!
  • olmayacak duaya amin demektir. ne kadar doğru bir transfer olacağı tartışılır. ancak şunu da belirtmem lazım, fenerbahçemiz böylesine yıldızlaşmış futbolcuları özellikle de santrfor mevkiinde olanları fazlasıyla transfer edip çürümüye terketmiştir her zaman. kariyerini heba etmek isteyen her futbolcu fenerbahçe yolunu tutabilir. nasıl bir yönetim anlayışımız var şaşırıyorum.
  • fenerlilerin gökhan gönül ezikliğinin gazını almak için çıkarılmış boyalı basın haberi.
  • ben bu haberi hürriyet spor'da okudum. hazırlayan kişinin bonservisin yarısının beşiktaş'ta olduğundan haberi yok.

yani olay şu beşiktaş'ın gomez'i 5 milyon euro'ya alması ile fiorentina'nın gomez'i 10
    milyon euro'ya fener'e satması aynı değer fiorentina için. 20 milyon euro falan ödemesi lazım fener'in aynı şekilde gomez'e de 7 falan ödemesi gerekiyor.

imkansız gibi bir şey yani. ama gökhan gönül'ün acısı iyi koymuş fenerlilere. burası kesin:)
  • yavaş transfer olsun diyesi geliyor insanın.