şükela:  tümü | bugün
 • e3 ile birlikte nintendo tarafından duyurusu yapılan yeni mario kart.

  bu kez motor da kullanabileceğiz; http://www.youtube.com/watch?v=na6cagv6p6g

  edit: efendim, oyunun evvelki wii versiyonunda motor varmış zaten... n3ds için yoktu... ondan öyle dedim.
  uyarılar için teşekkürler.
 • yeni yerçekimi olayıyla büyük beğenimi toplamış olan ancak 2014 ile çıkacak olmasıyla biraz hayal kırıklığı yaşatmış oyun.
 • yeni nintendo switch versiyonu kutu açılışı burada https://youtu.be/xrlbxcve5nc
  olan harika oyun
 • halefi mario kart wii'ye göre çok yol katetmiş güncel mario kart oyunudur. aslında nintendo switch versiyounu wii u versiyonunun genişletilmiş deluxe versiyonudur, kapsamlı bir battle modu bulundurur. switch için en sahip olunası oyunların başında gelir, özellikle joy conlar sayesinde her an iki kişilik bir eğlenceye kapı açar. eski oyuna göre wheelie yapma kalmıştır ancak altın toplama, iki itemi aynı anda tutma gibi bir çok yeni mekanik oyuna dahil edilmiştir.

  çok çok iyi bir oyuncu olmama rağmen online olarak gayet eğlendirmektedir. lag/delay gibi sorunları hiç yaşatmayan oyun, maç bulma konusunda da gayet hızlıdır. şahsım adına sözlükçülerin en iyi 5 bilgisayar oyunu listesine girmesi muhtemeldir.
 • hayatima girmesiyle gecemi gunduzume katmistir. senelerin oyuncusuyum herturlu konsol, bilgisayar oyunu vs oynamisimdir ama boyle eglencelisine denk gelmek belgrad ormanlarinda unicorn gormeye benzer.
 • dünyanın en eğlenceli oyunudur. açık ara.
 • deluxe versyonu dünyada best seller olan muhteşem nintendo switch oyundur. öncelikle konsept çok basit. drift atınca boost alıyorsun, silah alınca fırlatıyorsun. 5-10 dakikada öğreniliyor. online olarak 2-3 saat oynadım, kaç harita var bilmiyorum ama sürekli başka başka haritalar çıktı karşıma. birinci de oldum, sonuncu da. çok dengeli bir oyun. soundtrackler müthiş. oynadığım kısa süre boyunca hiç lag, mag, saçma sapan internet problemleri yaşamadım, oyun aktı gitti.. sene 2020 ve millet hala bu oyunu satın alıyor ve saatlerce oynuyor, eğer switchiniz varsa eksik etmeyin.