şükela:  tümü | bugün soru sor
 • e3 ile birlikte nintendo tarafından duyurusu yapılan yeni mario kart.

  bu kez motor da kullanabileceğiz; http://www.youtube.com/watch?v=na6cagv6p6g

  edit: efendim, oyunun evvelki wii versiyonunda motor varmış zaten... n3ds için yoktu... ondan öyle dedim.
  uyarılar için teşekkürler.
 • yeni yerçekimi olayıyla büyük beğenimi toplamış olan ancak 2014 ile çıkacak olmasıyla biraz hayal kırıklığı yaşatmış oyun.
 • büyük bir mario kart serisi hayranı ve hastası olarak trailerını ilk gördüğüm anda wii u alma isteği uyandırmış ve bana wii u aldırmış oyundur. bu oyun çıktıktan sonra wii u'nun bayağı yüksek satış rakamlarına ulaşacağına eminim. nisan civarı çıkacağı düşünürsek daha çok bekleyeceğiz :'(
 • resmi çıkış tarihi 30 mayıs olarak açıklandı. bacını sikeyim nintendo.
 • bugün konsollarımızda göreceğimiz mercedes dlc'si ve oyunun kullanışlılığını arttıran bazı güncellemelerin ardından asıl büyük bomba patladı. 16 yeni pist, 8 yeni araç ve 6 yeni karakterden oluşan 2 dlclik güncelleme nintendo standartlarına göre oldukça düşük bir ücret olan 24 tlye konsollarımıza akacak. eklentilerin yarısı kasım 2014'te, diğer yarısı mayıs 2015'te cihazlarımıza akacak. 2 dlcyi birden satın almış olanlar 8 farklı renkte yoshi ve 8 farklı renkte shy guy sahibi olacak. şu an için ı'm throwing my money at the screen but nothing is happening demekten başka çaremiz yok. mayıs 2015'e kadar ölme planı yapmayın :)

  http://kotaku.com/…g-to-mario-kart-8-1627150730/all
 • yeni nintendo switch versiyonu kutu açılışı burada https://youtu.be/xrlbxcve5nc
  olan harika oyun
 • halefi mario kart wii'ye göre çok yol katetmiş güncel mario kart oyunudur. aslında nintendo switch versiyounu wii u versiyonunun genişletilmiş deluxe versiyonudur, kapsamlı bir battle modu bulundurur. switch için en sahip olunası oyunların başında gelir, özellikle joy conlar sayesinde her an iki kişilik bir eğlenceye kapı açar. eski oyuna göre wheelie yapma kalmıştır ancak altın toplama, iki itemi aynı anda tutma gibi bir çok yeni mekanik oyuna dahil edilmiştir.

  çok çok iyi bir oyuncu olmama rağmen online olarak gayet eğlendirmektedir. lag/delay gibi sorunları hiç yaşatmayan oyun, maç bulma konusunda da gayet hızlıdır. şahsım adına sözlükçülerin en iyi 5 bilgisayar oyunu listesine girmesi muhtemeldir.