şükela:  tümü | bugün
  • şah mat isimli romanın yazarı, kendisi toskanalı olup sözü geçen kitapla edebiyat dünyasına resmi olarak ilk adımını atmıştır. bir röportajında yıllar önce arkadaşının ısrarıyla "phi effect" isimli kısa bir gerilim romanı çıkardığını söylemiştir. kendisi de tess gerritsen gibi tıp fakültesi mezunudur. polisiye romanlarından hoslanıyorsanız şah mat isimli romanını kesinlikle tavsiye ederim. kendisi şubat sonu ya da mart'ın ilk yarısında psikolojik gerilim tarzında ikinci kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.
  • ikinci kitabı "gördüğüne asla inanma" ile bende fazlasıyla hayal kırıklığı yaratan yazar.
  • ilk kitabini tesadufen gorup okudugum ve cok begendigim yazar. ilk kitabi şah-mat'tan sonra epeydir dedikodusu dolasan bu kitabi bekliyorduk. bugün aldim ve simdi okumaya baslayacagim.ilki gibi kaliteli ve heyecanli oldugunu umuyoruz efenim..

edit : açıkçası ilk kitabından sonra biraz hayal kırıklığı yaşadım. evet heyecanlı, sürükleyici bir roman ama bana göre sonu çok havada ve hala bazı soru işaretleri var kafamda. bu sebeple bence kitap kötü değil ama ilk kitabını bitirip yüksek beklenti ile okuyunca; öeehh..
  • milano'da dünyaya gelmiş yazar. tıp fakültesinden mezun olmuştur.
  • ölümle randevu el yazmasının sırrı adlı kitabı 2014 yılında sonsuz kitap 'tan çıkan efsane yazar.
  • usta yazar. şah mat kitabını henüz okumadım ama gördüğüne asla inanma nefis bir kitap. kurt candır
  • şah mat kitabı ile gönüllere ve beyinlere kazınan, olay örgüsü ve kurgulama konusunda ilk kitapta çıtayı zirveye yerleştiren, beklentileri yüksek tutmayı sağlamış olan harika yazar.
  • film yapımcısı olsam tüm hikayelerinin filmini çekeceğim, gerilim-polisiye türünün en iyilerinden olan italyan yazar.
  • hb'de 5 kitaplık serisini 44 liraya bugun aldım. merak ettigim bir yazar.