şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1991 doğumlu sporting altyapısından çıkma gezgin sol bek. üzerinden pis işler dönderildiğini düşünüyorum. sürekli biri tarafından transfer edilip, kiraya veriliyor. sonra o kiraya verilen takım satın alma opsiyonunu kullanıp transfer ettikten sonra başka bir takıma kiralıyor.

    2011 yılında parmakendisini free agent olarak kapmış. ilk yıl gubbio'ya ertesi yıl spezia calcio en sonunda da empoli'ye kiralamış. parma 2014-2015 sezonunda küme düşürülünce boşta kalan oyuncularından olan mario rui da son kiralık olduğu takım olan empoli'ye yine free olarak katılmış. elseid hysaj ile dönüşmeli olarak bir süre oynadıktan sonra geçen sezon 3.5 milyon euro bedelle roma'ya kiralanmış. geçtiğimiz günlerde roma kendisinin satın alma opsiyonunu kullanıp 6 milyon euro daha ödeyip takıma kattı. 3-5 gün sonra (yani bugün) de 3.75 milyon euro kiralama bedeliyle napoli'ye kiralamış. satın alma opsiyonları da 5.5 milyon euro. bu ne lan?

    3 yıl sonra elseid hysaj ile yine dönüşümlü oynayacaklar. seneye napoli de alır bonservisini yine iyi bir kiralama ücretiyle sağa sola kiralar falan. kendisi vasıtasıyla iş çevirmiyorlarsa bu elemanın seneye falan depresyona girip futbolu bırakması lazım. bu nasıl bir kariyer arkadaş?
  • ssc napolinin son roma maçını tek başına baltalamış, 4 golde de direkt hatası olan sol bek. ajan mısın nesin birader.