şükela:  tümü | bugün
 • verdiği hadsizce iş ilanı ile gerçek karakteri ve görgüsünü (!) göstermiş, dev bir unfollow kazanmıştır.
  üstüne bir de daha da saygısızca yalandan bir özür yazmış.
  bu ilanı verebiliyorsa, samimi, düzgün bir özür yazabilir de olmalıydı ama kendisi bu denli hadsiz iken kendine nasıl bu kadar düzgün bir asistan arama cüretinde bulunduğu soru işareti.
  allah kimseyi bu insan ile çalışmak zorunda kalacak kadar çaresiz bırakmasın, amin.
 • kız güzel, tamam. ama o fotoğrafları kim çekiyorsa onu da tebrik etmeli bence. özellikle de bizde pek rastlanmayan derecede özen gösterilmiş bir blog ile karşı karşıyaysak, bunda büyük pay o şahane fotolarda.
  her kimse tebrik ediyorum.

  lookbookta ilk gördüğümde yabancı sanmıştım bu kızı bu arada. gururum okşandı. kendisini de tebrik ediyorum. lookbook 4 bin kusur follower iyi rakam
 • içinde benim de olduğum bir grup gerizekalı tarafından bu küstahlık seviyesine ulaştırılmış "laaayfsıtaaayl bıloogır"lardan biridir.

  "içinde benim de olduğum" diyorum çünkü bu ablayı ben de takip ediyorum. niye, çünkü güzel, iyi paraya alışveriş yapıyor ve güzel fotoğraflar post edip göz gönül açıyor. fakat, tek (bakın altını ısrarla çizmek istiyorum, "tek") meziyeti güzel olmak olan birini binlerce insan takip ederse o da kendini böyle bir halt sanar.

  şu iş ilanını elon musk vermez, "o kadarı haddim değil" der. siz meriç hanım, pardon ama hayata dair ne biliyorsunuz? koca parasıyla alışveriş yapıp tanrı vergisi olan (yani sizin herhangi bir şey yaparak elde etmediğiniz) bir güzellikle o davette bu açılışta boy gösterip, bilmem ne otellerinde tatil köylerinde yaptığınız tatillerin fotoğrafını paylaşarak neye derman oluyorsunuz da hangi had ve özgüvenle bu ilana bunları yazıyorsunuz?

  özetle; siz kendinizi ne sanıyorsunuz?
 • verdiği kişisel asistan ilanını görünce şok oldum. bu tipler ne ara bu kadar palazlanıyorlar takip etmek mümkün değil. yok gece gündüz çalışıcakmış da alkış de beklemeyecekmiş de, maile cv ekleyemeyen hayata dair fikri olmayanlara teşekkür eder "bye" dermiş de... bunları yazan da dünkü ... afedersiniz.

  sanki kendisi p&g genel müdürü de ayak işlerini yapacak kişi arıyor, o kalitede bir cv bekliyor. sormazlar mı sen kimsin ki, senin asistanın ne olsun...
 • ingilizce meriç.
  hatta meriç nehri de maritsa river oluyor.
  bulgarca'dan alınmıştır. (bkz: maritza)
 • bir kere de kendimiz bir şeyler bulsak yapsak
  başta beğeniyordum değişik gelmişti
  sonrasında rakun ceketle ilgili söylediklerini görünce takip etmeyi bırakmıştım

  facebook sayfası da websitesi de tamamen kopya
  (bkz: http://www.facebook.com/…es/maritsa/174817862538100) (bkz: http://maritsa.co/)
  orjinali için (bkz: http://www.facebook.com/chicmuse) (bkz: http://www.chicmuse.com/)
 • kendisini en son 5-10 sene once gormusumdur internette herhalde.
  goruyorum ki atanamamis seyma subasi tarzini 1 adim ileriye tasiyamamis.

  yillar sonra, verdigi kole ilani ile bir facebook postu vasitasiyla haberim oldu israrkar varligindan
  https://i0.wp.com/…76208460240282_n.jpg?w=808&ssl=1
 • bir dönem instagramda takip ediyordum, özenti ve yapmacık duruyor. markalarla iş birliği kurup oluşturduğu "çok zenginim" imajı bir zaman sonra beni sıktı. hayatlarına özendiği bir avuç insan bu kadar çabalamıyor. sınıf atlamış mankenler gibi. onun gibi birçok instagrammer var ama tavırlarıyla bu intibayı bende en çok oluşturan o oldu.

  mesaj üzerine edit: muğlalı öğretmen bir çiftin kızı. profilinde sergiledikleri marka ürünler reklam işbirliklerinden, seyahatlerin çoğu da yabancı markalar nedeniyle iş seyahati.
 • (bkz: meriç küçük) adlı eski zamanların bloggerı şimdinin life styler'ının mahlası
  öncelikle henüz twitter bile yokken bizler baya blog tutuyorduk günlük gibi bol yazı az fotograf seklinde, sonra dallara ayrıldı ve sol kulvardan basıp gidenler moda bloggerları oldu.
  store mu acmadılar, eventlerden eventlere mi koşmayan takipciler falan yıkıldı ortalık işbirlikler prlar cartlar curtlar.
  tabi etraflarında bi tane akli selim insan da olmadıgı için bi sakin ol ya en nihayetinde "çul çaput" kıyafet dediğin şey demedi bunlara.
  meriç te takvimini yönetecek işlerini yapacak
  meriç ne iş yapıyor? nasıl bi takvim bu gece gündüz calısma istiyor?
  robot asistan alsa duyguları da olmaz kafası rahat eder muhtesem looklarını daha iyi yapar.
  lohusa kafana uykusuz gecelerine vermek istiyorum meriç o ilanı.
  o kadar psikoloji okumuş kadınsın
 • "boğaziçi mezunu ingilizce post atan cool girl" -tam bir yuppie olduğu için böyle yazayım dedim- imajını güzel çizen ama verdiği malum iş ilanı nedeniyle şeyma subaşıgillerden olduğunu kanıtlamış blogger. moda sektöründe stajyer/asistan ayağına resmen köle arıyorlar, ben de bu yollardan geçtiğim için yolunacak kazın fazla olduğunun farkındayım.

  en azından butiğinin reklamı oldu, ama 2-3 sene sonra kapanır o tükkan bacım ben şimdi diyeyim. bu ve duygu özaslan gibi hasbelkader ünlü olup da böyle cıvıtan herkesten tiksiniyorum tık kazandırmamaya gayret ediyorum. hepsi ne oldum delisi. anası babası öğretmen emeklisi ama zengin kocası var diye girdiği triplere bak ajdkajdkskdksl.