şükela:  tümü | bugün
 • çok kıskandığım saçlara sahip.
 • simone simons iyidir hoştur elbet, ama grubun beyni bu abimizdir. (bkz: grubun beyni) (bkz: metallica piyasa oldu hacı)

  sanırım hepimiz başlığın açılmasını bekliyorduk. çok dolmuşuz.
 • hep beyin olarak kalması gereken acaip komik şekilde agony diyen adam.
 • (bkz: floor jansen)
 • son derece başarılı besteler yapan, ortadoğu ezgileri, klasik müzik ve metal müziği çok güzel harmanlayan ender kişilerden. her parçalarında olmasada doğu batı sentezini bu şekilde yapan grup ve kişi pek yok. bir yazıda da, grubu ve kendisi hakkında sürekli gezip değişik kültürler tanımaya çalıştığı yazıyordu. bilmiyorum düşünüyormudur bu tarafları gezmeyi ve buralardan çeşitli müzikler tanımayı. bunu yaparsa müziğini çok daha ilerilere götürecektir. mayan projeside merakla beklenmekte. daha ortada demo örnek vs. bir şey yok ama bu proje iyi olsa bile mayanla aztekle fln uğraşmadan epicada ki tarzını geliştirmesi bence kendisinin ve epicanın konumunu sağlamlaştıracaktır.

  özet: hayvanın tekidir.
 • sanıldığı gibi floor jansen'ın akrabası, abisi falan değil sadece eski grup arkadaşı olduğunu belirtelim bu entrye girerken. giriştiği her işi çok sevdiğim başarıı gitarist, besteci o kadar olmasa da başarılı grunt vokalist. (ya da ne deniyorsa sonuncusuna ondan.)
  facebooktan görübeileceği gibi bisiklet delisi, politikayla yakından ilgileniyor ve söylenmiş ama diğer kültürleri tanımayı ve müziğine yansıtmayı çok seviyor. mayan projesini epica kadar olmasa da bayağı seviyorum, sayelerinde laura macri gibi epik bir sesle tanışmaktan da çok memnunum. ablamız aynı zamanda mark'ın sevgilisi.
  yalnız grubun beyni olabilir ama bazen klasik beauty and the beast temalı grupların çoğunun aksine burada simone da bayağı bir katkı sağlıyor söz yazımına, hatta artık isaac'i de unutmamak lazım.
  aynı zamanda grubun en sempatik üyesi diyebilirim, arien'la birlikte başa baş olabilir daha doğrusu hayranlara yaklaşımını düşünecek olursak. hepsi iyiler o konuda (evet simone da) ama bunlarda başka bir şey var.
 • son derece yakışıklı bir gitaristtir.