şükela:  tümü | bugün
  • eskiden mohawk saçlı olan glee oyuncusu. 1x06 vitamin d bölümündeki it's my life/confessions mash-upında robbie williams'a benzediği tespit edilmiştir şahsımca. her zaman mı benziyordu, yoksa fark edebilmem için siyah deri ceketle ayaklı mikrofon desteği mi gerekiyordu bilemicim.

*
  • kendisi son günlerde albüm hazırlığı içinde olduğundan glee'ye ara vermiştir. en kısa zamanda geri dönüşünü görmek istiyoruz.

(bkz: sweet caroline)
  • (bkz: noah puckerman)

hiç tipim olmamasına (çok önemli kriterlerim var da sanki) rağmen o tavırlarına, tek kaşını kaldırışına bittiğim.

bu adam varken glee'de nasıl olup da tüm hatunların (kurt dahil) o eblek, dambal finn'e hasta olduklarını anlayamıyorum, resmen kör hepsi kör. kendi de rahatsız bu haketmediği ikinci adam'lıktan. kıymeti bilinmiyor ya en çok ona bozuluyorum yani.

başka projelerde de görmek isteriz kendisini. daha çok görmek isteriz vuhuu.
  • yaki$ikli bir adam. yani baya boyle saci ba$i, baki$i, kolu bacagi dahil her bir $eyiyle yaki$ikli herif. robbie williams havasi da var hakikaten. ben blink182'den bir elemana da azcik benzettim. evet.
  • çaktırmasada sesi güzel glee oyuncusu,gözü olan her bayanın beğendiği insan.nays.
  • glee'deki tartışmasız en seksi ve en tatlı adamdır kendisi. hele şarkı söylerken kullandığı mimikler yok mudur? ah onu yerler, yerler! sesi de güzeldir, fena da dans etmez. fiziği de mükemmeldir. e daha ne olsun yahu?!
  • pipe dreams isimli albümü yakın zamanda yayınlandı. dinlediğim kadarıyla (tam şu an ilk şarkı bitti, evet.) beklediğimden daha sakin şarkılar varmış albümde.

salling'i noah puckerman'la o kadar özdeşleştirmişim ki, gümbür gümbür şarkılar bekliyordum, ben diyeyim bon jovi, sen de aerosmith... ama böyle daha güzel olmuş sanki.

http://www.marksallingmusic.com/…-dreams-out-today/
  • bugün doğum günü olan tatlı adam. iyiki doğmuş.
  • dünyanın en güzel adamı sanırım.
  • sıkı bir hayvansevermiş kendisi. o güzel sesinin, über yakışıklılığının ardından bu hayvanseverliği de eklenince gidip kaçırmak farz oldu adamı. odama posterini asma sınırındayım, o derece.

unutmadan, twitter'ı da var kendisinin. buyrunuz;

https://twitter.com/#!/marksalling