şükela:  tümü | bugün
  • sipariş vermeden önce arayıp bilgi almak istediğimde gayet düzgün bir üslupla karşılayan, taleplerime samimi şekilde cevap veren ve stoklarında olmamasına rağmen istediğim kalemi iki gün içinde tedarik edip kargolayan alışveriş sitesidir. işlerini hakkıyla yapıyorlar, tebrikler.
  • ücretsiz kargo gibi bir özelliği bulunmayan ve tek gönderi seçeneği de yurtiçi kargo olan, bu yakalanması güç berbat kombinasyon sebebiyle asla alışveriş yapmayacağım bir garip internet sitesi.
  • lamy'nin bir dolma kalemini almak istedim. ankara'da nereye baktıysam belirli renkteki bir kalemin ince uçlusunu bulamadım. internetten aradım, bir tek bu sitede çıktı. şimdi biraz şüpheci biri olarak araştırdım baktım bu siteyle ilgili olumlu ya da olumsuz pek bir bilgi yok. ertesi gün aradım stoklarını sormak ve telefondaki tavırlarını öğrenmek için. kibar bir hanımefendi sorularıma cevap verip stokta bu kalemin olduğunu ve aynı gün içinde kargoya verilebileceğini belirtti. gerçekten de dün sabah verdiğim sipariş bugün elimde oldu. bugün itibariyle kendilerine bir müşteri daha edindiler. amansız kalem arayışımı mutlu sonra kavuşturan sitedir kendileri.
  • dolma kalem fiyatları, muadili sitelerden nispeten daha uygun olan online kırtasiye. buna ek olarak akşam 6 sularında verdiğim siparişi ertesi gün ankara'ya öğlen 12 de ulaştırarak takdirlerimi kazandılar.
  • d&r dan sipariş ettiğim ve 3 haftada temin edilemeyip benden habersiz kartıma para iadesi yapılan kalem setini, fazlasıyla kibar müşteri ilişkileri görevlisiyle gerçekleştirdiğim 3 dakikalık telefon görüşmesi sonrası anında kargoya vererek gönlümü çalan internet sitesi. bundan sonraki bütün alışverişlerimi kendilerinden yapacağım. gönül rahatlığıyla alışveriş yapın, yaptırın!
  • güvenilir internet sitesi tercih edilebilir
  • benden kaynaklanan bir yanlış ürünü hiçbir sorun çıkartmadan değiştiren ve üstüne de kargo parasını da ödeyerek nezaket gösteren sitedir. attığım emaile çok kısa sürede dönüş yaptılar ve hızlıca sorunu çözdüler. memlekette bu iş ahlâkıyla çalışan yerler gördükçe çok seviniyorum. umarım kalitelerini bozmazlar ve örnek olurlar
  • 0216 386 25 26 numaralı telefondan ulaştığınızda karşınıza çıkan kişinin sizi başından savmak yerine yardım etmek için uğraştığı bir iyi niyet timsali site. yardım etme süresi uzarsa siz kapatın ben sizi arayacağım dediğinde gerçekten geri arayan bir müşteri yetkilileri var. istanbul içinde 3 saat içinde kargoyla kapınıza ürün getiriyorlar ki mucizevi bir durum.
  • bu neymiş diye girip baktığımda, "o ney lan, 1352 liraya tükenmez kalem mi olur" dedirten site.
  • kaweco versatil kalem aldım buradan. bugün öğle aradım, ürünü akşam kargoya vereceklerini söylediler.

akşam aradım kargoya verdiniz mi diye sordum, ürünün ellerinde olmadığını, istersem başka bir ürün alabileceğimi ya da iade edebileceklerini ya da 2-3 gün için de tedarik edebileceklerini söylediler.

dakika bir gol bir huzur kaçtı. ya arkadaş elinizde olmayan ürünü allah aşkına satışa koymayın, bu kadar zor mu ya? hayır ürünün elinde olmadığını söylemek için neden benim aramamı bekliyorsun? en önemlisi öğle aradığımda kargoya vereceğin ürün akşama nasıl oluyor da stoktan kayboluyor

sabırla bekliyorum bakalım ne yapacaklar. ürünü tedarik edecekler mi, kaç güne edecekler, bilgilendireceğim. şimdilik bu siteye karşı düşüncelerim oldukça olumsuz. duruma göre bu entrimi güncelleyeceğim.

edit: ürünü tedarik edememişler, üründen 10 lira daha pahalı bir ürünü istedim, "üstünü tamamlarım" dedim, üstüne bir bedel almadan gönderdiler o ürünü. neyse ki gönlümü kazandılar bu hareketle.