şükela:  tümü | bugün
  • antalya eski otogar mevkinde açılması planlanan alışveriş merkezi. bir avm için daha merkezi bir mevki olamazdı sanırım.
  • trafiğin ebesine atlayacak olan.
  • antalya'da popüler olamayacağını düşündüğüm, küçük binaların arasında gökdelen vari çıkıntı yapan eskinin büyükşehir iş merkezi. lara tarafı shemall-terra city'de , kepez özdilek park avm-erasta park'ta, konyaaltı antalya migros alışveriş merkezi'nde iken tutulmasının çok zor olduğu aşikar.
    üstelik trafik sorunu da var.
  • bu mark antalya denilen yer, yıllardır kazulet gibi şehrin ortasında duran, zaten alt geçit yüzünden daralan yan yolun bir şeridini üstün belediyemiz sayesinde ne yapıp edip zapteden, otopark sıkıntısı olan bir bölgede insanlara "içinde çok büyük otopark olacak ama" diye kandırılarak inşaatı yapılan, geçmiş dönemlerde inşaatı projedeki kaçak alanlar yüzünden duran ve %90 ı bitmiş halde yıllardır güzelim antalyanın göbeğinde çirkinlik abidesi olarak bekleyen binamı ? bilmediğimden soruyorum, aydınlatınız lütfen.
  • muhteşem bir yere açılmış ve bölge esnafını bitirecek olan bir yerde kurulmuştur.
    kapalıyoldaki tüm yoğunluğu kendisine çekecek ve aşşağısında bulunan 3000 kişilik kapalı,anasörlü otoparkı ile insan yoğunluğunun aşırı olduğu gözde bir yerde açılıyor.
    antalyada terracity,erasta gibi işlemeyen yerler göz önünde bulundurulduğunda çok iyi iş yapacağını düşünüyorum.
  • gökdelen dikme sevdamızın antalya'da bulunan son örneği. hayır, bari güzel bir şey yapılsaydı!

edit: 29 ağustos 2013 tarihi* açılmıştır.
  • antalya'nın göbeğine açılması planlanan alışveriş merkezi. ramada plaza ile birlikte antalya'nın en iğrenç iki yapısından biri. şehrin siluetini inanılmaz derecede bozuyor. nasıl bir alışveriş merkezi olacak bilemeyiz ama inanılmaz derecede trafiği mahvedecek bir avm olacaktır. terracity olmasını bırakın burası ancak antalya'nın kızılay avm'si olur. (bkz: kızılay alışveriş merkezi)
  • (bkz: marc anthony)
  • önce martta açılacak dendi sonra kademe kademe ertelendi. en son ben temmuz 15 diye duymuştum. şimdi açılışı yine eylüle ertelenmiş. hemen yanında şehir mezarlığı olması, dolayısıyla altında mezar olduğu iddiasıyla işlerinin rast gitmediği, gitmeyeceği söylentisi dolanıyor şehirde. bekleyip göreceğiz.
  • menderes türel'in şehre attığı son kazık. esnafa iş merkezi adı altında yutturulan fakat ilk baştaki render görüntülerinde bile avm olacağı belli olan ucube.
    işleten firma dışının çirkinliğini en azından akşamları ışıklandırma ve yansıtma sistemiyle gidermeye çalışacak. gündüz için yapabiliceklerinin en iyisini yapmışlar bence.
    içinin terra city'e benzemesi konusundada bir şey diyemiyoruz tabii.